شناسهٔ خبر: 62508451 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

دستگیری سارق حرفه ای با ارتکاب به300 فقره سرقت

رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارقی دارای 300 فقره سرقت در محدوده انقلاب خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری برنا، سردار محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری تهران اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت در محدوده انقلاب، تیم عملیاتی کلانتری ۱۴۸ انقلاب تحقیقات میدانی و اجرای طرح مقابله با سارقان طلا قاپ به صورت ویژه انجام داد تا اینکه در تاریخ ۲۸ شهریور ماه مأموران حین گشت زنی به رفتار یک مرد که با در اختیار داشتن ابزاری به صورت پیاده در حال تردد بود، مشکوک شدند.

وی عنوان کرد: متهم به محض مشاهده مأموران به سرعت خود را در پشت شمشادهای حاشیه کوچه مخفی تا شاید بدین ترتیب امکان فرار مهیا شود.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه مأموران با آمادگی کامل و به صورت قاطع در یک اقدام غافلگیرانه مجال هرگونه تحرک را از متهم سلب کردند افزود: سارق در حالی که ۶ رشته گردنبند طلا و تعداد ۶ پلاک طلا در دست داشت زمینگیر و دستگیر شد.

وی افزود: مأموران بعد از بررسی متوجه شدند که متهم سال گذشته با همدستی دوستانش از دادسرا کرج به همراه دستبند و پابند اقدام به فرار کرده و تحت تعقیب پلیس قرار گرفته بود.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهم ۴۷ ساله در تحقیقات اولیه به سرقتی بودن اموال همراه خود معترف و با بررسی سوابق متهم مشخص شد دارای ۳۰۰ فقره سابقه سرقت است.

سردار محمد گودرزی در پایان خاطر نشان کرد: تحقیقات برای شناسایی شکات و کشف جرایم احتمالی ادامه دارد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما