شناسهٔ خبر: 62508373 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان:

دفاع مقدس در حافظه تاریخی ملت ایران جاودانه خواهد ماند

مرضیه حافظی

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: بی‌شک دوران پر از افتخار دفاع مقدس در حافظه تاریخی ملت ایران خواهد ماند و غرور و سرافرازی و حماسه آفرینی را در نسل‌های بعدی بر جای خواهد گذاشت.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، سرهنگ پاسدار محسن رشیدی در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

متن پیام وی به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

دفاع مقدس یاد آور، ایثار، از خود گذشتگی و جان فشانی رزمندگان در طول ۸ سال جنگ تحمیلی است. گرامیداشت این مقطع از تاریخ انقلاب اسلامی موجب بیداری و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی و بیانگر آمادگی و حفظ ارزش‌های اسلامی ملت قهرمان ایران است.

 اوراق زرین تاریخ هشت سال دفاع مقدس، قصه‌ی مقاومت و مظلومیت ملتی است که قله‌های سترگ ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامی خویش در نوردیده‌اند، حکایت ماندگار، ایمان، عشق، ولایت‌پذیری و دلاوری شهیدانی است که با قطره قطره خون پاکشان درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

بی‌شک دوران پر از افتخار دفاع مقدس در حافظه تاریخی ملت ایران خواهد ماند و غرور و سرافرازی و حماسه آفرینی را در نسل‌های بعدی بر جای خواهد گذاشت.

آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز و ادامه دهندگان راه آن‌ها تا به امروز است. باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری‌های این عزیزان باشیم و با یادآوری تلاش مجاهدان اسلام و در مسیر آشنایی مردم به خصوص نسل جوان با ارزش ها و دستآوردهای دفاع مقدس و بعد از آن قدم برداریم.

اینجانب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمایانگر دفاع از تمامیت ارضی میهن اسلامی، دفاع از ارزشهای دینی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم بر افراشته اسلام و قرآن است را به همه ملت شهید پرور ایران اسلامی، علی الخصوص مردم همیشه در صحنه، جانبازان، ایثارگران، آزادگان و خانواده معزز شهداء استان لرستان تبریک عرض کرده و از خداوند متعال سر بلندی ایران اسلامی را تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در پرتو منویات مقام معظم رهبری مسالت می‌نمایم.»

انتهای پیام

نظر شما