شناسهٔ خبر: 62508146 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: اقتصاد آنلاین | لینک خبر

شناسایی و دستگیری عناصر ضد امنیتی در تهران

فرماندار شهرستان قرچک از شناسایی و دستگیری هسته ۷ نفره ضد امنیتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

صاحب‌خبر -

یه گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، علیرضا فاتحی نژاد، فرماندار شهرستان قرچک در گفتگو با خبرنگار اظهار کرد: طی رصدهای اطلاعاتی و تلاش‌های مجاهدانه سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره اطلاعات شهرستان قرچک و با هماهنگی مقام محترم قضایی یک هسته ۷ نفره ضد امنیتی که قصد انجام اقدامات خرابکارانه و ایذایی در استان‌های تهران و البرز را داشتند، احضار و دستگیر شدند.

برابر اظهارات فاتحی نژاد عده‌ای از اعضای اصلی هسته مزبور ساکن شهرستان قرچک و ما بقی نفرات نیز ساکن در استان‌های تهران و البرز هستند.

وی با بیان اینکه نامبردگان در حین آماده سازی ابزار مقابله با نیروهای امنیتی انتظامی دستگیر شدند، افزود: در بازرسی صورت گرفته نیز مقادیر قابل توجهی ادوات مربوط به اقدامات خرابکارانه و ضد امنیتی کشف و ضبط شده است.

رئیس شورای تامین شهرستان قرچک ضمن اعلام آمادگی کلیه نیروهای امنیتی، انتظامی و قضایی شهرستان تصریح کرد: هرگونه اخلال در نظم عمومی و امنیت شهروندان، بصورت قانونی و قاطع پیگیری خواهد شد.

 فاتحی‌نژاد در پایان از مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان قرچک خواست که هرگونه گزارش و اخبار ضدامنیتی خود را با شماره‌های ۱۱۰ نیروی انتظامی ،۱۱۳ ستاد خبری وزارت اطلاعات، ۱۱۴ ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میان بگذارند.

 

منبع: ایسنا

برچسب‌ها:

نظر شما