شناسهٔ خبر: 62480852 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

اجرای محدودیت ترافیکی در جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال

کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت تردد در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در آخرین روزهای شهریورماه جاری در محدوده این استان خبرداد.

صاحب‌خبر -

سرهنگ " پیمان کرمی" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: براین اساس تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روزهای چهارشنبه ،پنجشنبه و جمعه ۲۹، ۳۰ و ۳۱ شهریورماه جاری از کرج و آزادراه تهران -شمال به سمت مازندران یک طرفه می شود.

وی اضافه کرد: همچنین تردد از ساعت ۱۰ روزهای شنبه ، یکشنبه ، دوشنبه و سه شنبه یکم ، دوم و سوم و چهارم مهرماه سال جاری از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع شده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد از ساعت ۱۲ تا پایان تخلیه بار ترافیکی از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یک طرفه خواهد شد.

رییس پلیس راه البرز تاکید کرد: باتوجه به شرایط سنگین ترافیک در آزادراه تهران - شمال و کرج -چالوس احتمال اعمال محدودیت ترافیک زودتر از زمان اعلام شده وجوددارد.

وی به رانندگان توصیه کرد هنگام سفر از توقف در حاشیه راه‌های استان البرز به ویژه مناطق کوهستانی بپرهیزند، زیرا این اقدام بر بار ترافیکی موجود می‌افزاید.

وی گفت: با توجه به حجم بالای ترافیک، مسافران قبل از سفر از وضعیت راه ها مطلع شوند.

کرمی افزود: همکاری رانندگان با مأموران پلیس راه و رعایت نکات ایمنی کاهش تخلفات و تصادفات را به همراه دارد.

وی بیان کرد: ماموران پلیس راه البرز با اجرای محدودیت ترافیکی از آمادگی کامل در پایگاه‌های ثابت و سیار وضعیت ترافیکی جاده‌های استان البرز را رصد می‌کنند.
وی گفت : در این طرح به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

رییس پلیس راه البرز یادآورشد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
جاده کرج - چالوس به مسافت ۱۶۰ کیلومتر نیمی از آن در استان البرز و مابقی در استان مازندران واقع شده است.

نظر شما