شناسهٔ خبر: 62480844 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنو | لینک خبر

اعتراف درویش درباره خرید نبیل باهویی

مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید نبیل باهویی به دلیل سرماخوردگی شرایط حضور مقابل النصر را نداشته است.

صاحب‌خبر -

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس پس از پایان دیدار این تیم برابر النصر درباره شکست 2 بر صفر مقابل النصر اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد: متاسفانه مهدی ترابی را خیلی زود از دست دادیم. بازیکن بسیار مهمی برای هر تیمی است. مجبور به تغییر آرایش شدیم. در نیمه دوم در حال مسلط شدن بر اوضاع بودیم که متاسفانه سرلک اخراج شد و با یک بازیکن کمتر شرایط سخت شد.

او سپس درباره مهاجم خارجی تیم و اینکه در دسترس سرمربی نبوده، گفت: متاسفانه مهاجمی که آوردیم، سرما خورد. تحت درمان است و ان شاالله به بازی بعدی می‌رسد.


او درباره دلیل شکست پرسپولیس هم گفت: خب تیم مقابلش تیم بزرگی بود. جشنواره‌ای از بهتری بازیکنان دنیا در آن تیم بودند. اگر ما یک مهاجم ایده‌آل برای آن تیم انتخاب می‌کردیم، باید بازیکنی می‌بود که از تمام مهاجمان ما بهتر باشد. ایرانی که نیست و آقای گل‌محمدی هم چند بازیکن خارجی را دیدند. هیچ کدامشان زیر یک میلیون و دویست هزار دلار نبودند. بنای ما هم این بود که سقف را رعایت کنیم و نتوانستیم آنها را بگیریم. یا باید سقف را رعایت می کردیم یا فردا به مشکل می‌خوردیم. از این جهت مهاجمی انتخاب شد، که به سقف برسد.


او در ادامه اینکه پرسپولیس سقف بودجه را رد کرد، گفت: نه ما سقف را رعایت کردیم و فرستادیم.

درویش در ادامه درباره اعتراض گل محمدی بیان کرد: ما باید سقف را رعایت می کردیم. آیا باید رعایت نمی‌‎کردیم؟ ایشان می گفت مهاجمی بگیرید که با کیفیت باشد ولی به بودجه ما نمی‌خورد و ما نمی‌توانستیم.
او در پایان بار دیگر تاکید کرد که باشگاه پرسپولیس هیچ مشکلی بابت عدم رعایت سقف قرارداد ندارد.

برچسب‌ها:

نظر شما