شناسهٔ خبر: 62480751 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

کشف بیش از ۲ تن مواد مخدر در مرز‌های جنوب شرق

فرمانده مرزبانی فراجا گفت:­ مرزداران استان سیستان و بلوچستان در ۵ عملیات مسلحانه در­مرز‌های جنوب شرق کشور، بیش از دو تن انواع موادمخدر کشف کردند.

صاحب‌خبر -

کشف بیش از ۲ تن مواد مخدر در مرز‌های جنوب شرقبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار احمدعلی گودرزی گفت: در راستای کنترل و مراقبت از مرز‌ها و برخورد قاطع با هرگونه تجاوز به حریم کشور، مرزداران استان سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی و رصد تحرکات در مناطق مرزی، در چند رشته عملیات به سرنخ‌هایی از قصد قاچاقچیان موادمخدر برای ورود به خاک کشور دست یافتند.


فرمانده مرزبانی فراجا افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی مسیر‌های تردد قاچاقچیان مشخص شد و مرزداران استان سیستان و بلوچستان در قالب چندین تیم پوششی و عملیاتی با استقرار کمین‌های هدفمند و اجرای طرح مهار، مناطق مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند.


سردار گودرزی گفت: قاچاقچیان که قصد داشتند در فرصتی مناسب موادمخدر را وارد کشور کنند در این امر ناکام ماندند و مرزداران موفق شدند در پنج عملیات مسلحانه متفاوت در درگیری با سوداگران مرگ، ضمن دستگیری دو نفر قاچاقچی، دو دستگاه خودرو، یک دستگاه کامیون ترانزیتی، چهار دستگاه موتورسیکلت، مقدار دو تن و ۴۲۶ کیلوگرم انواع موادمخدر شامل؛ یک تن و ۶۷۲ کیلوگرم تریاک و ۷۵۴ کیلوگرم شیشه کشف کنند.

نظر شما