شناسهٔ خبر: 62480686 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

سرویس رفت و آمد دغدغه معلمان منطقه دودانگه ساری شد

شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از نبود وسایل نقلیه عمومی در ساعات اولیه روز در دودانگه ساری و ایجاد مشکل برای معلمان خبر داد.

صاحب‌خبر -

سرویس رفت و آمد دغدغه معلمان منطقه دودانگه ساری شدبه گزارش سرویس شهروند خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، منطقه‌ی دودانگه در حدود ۶۵ کیلومتری ساری قرار دارد و منطقه‌ای است کوهستانی و جنگلی که در جنوب شرقی ساری واقع شده است. شایان ذکر این که معلمان مدارس این منطقه، همگی در فواصل بسیار دورتر از محل تدریس خود سکونت دارند و بدیهی‌ است رفت‌وآمد هر روزه آنان مستلزم صرف هزینه‌ بسیار و متحمل شدن دشواری‌های متعدد می‌باشد. شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از نبود وسایل نقلیه برای رفت و آمد در ساعات اولیه روز به دودانگه گلایه کرد.

متن پیام شهروند خبرنگار ما:
با سلام، بنده و تمامی همکارانم سالهاست که هرروز ساعت ۵ صبح با عشق به منطقه دودانگه که در فاصله ۸۰ کیلومتری شهر ساری است می اییم تا به دانش آموزان درس دهیم ولی متاسفانه امسال هیچ سرویسی برای ما پیش بینی نشده و بنده و بقیه خانم های معلم در سردرگمی تمام قرار داریم زیرا هیچ سرویسی نیست و نمی دانیم چگونه به مدرسه بیاییم وقتی به اداره منطقه میگوییم با کمال تعجب هیچ مسئولیتی را نمی پذیرند و دغدغه ای ندارند گویا برای آقایون معلمان در درجه اخر قرار دارد و خود اقایان رئیس اداره با سرویس مجانی با پول دولت هرروز میایند به منطقه و ما معلمان برایشان اهمیتی نداریم. من معلم سالهاست که خطر مسیر را به جان می خرم فقط و فقط به عشق دانش آموزان و حالا در یک هفته مانده به شروع مدرسه در سردرگمی تمام قرار دارم به همراه همکارانم و شما امید آخر ما برای پیگیری موضوع هستید . خواهشا پیگیری کنید.

نظر شما