شناسهٔ خبر: 62480644 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

رزمایش فعالان فرهنگی هنری استان تهران برگزار شد

رزمایش فعالان فرهنگی هنری استان تهران با عنوان «مثل مصطفی» در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، رزمایش هزار نفری فعالان فرهنگی هنری استان تهران با عنوان «مثل مصطفی» با حضور جمعی از بسیجیان، اصحاب رسانه و فعالان فرهنگی صبح امروز در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد. 

در این رزمایش سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران، رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، سردار مقواساز معاون فرهنگی هنری سازمان بسبج، سرهنگ مهدلو معاون فرهنگی هنری سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) به سخنرانی خواهند پرداخت. 

این رزمایش با هدف قدرت و ظرفیت شبکه فعالان فرهنگی هنری بسیج و استفاده از اقشار مختلف بسیج و جامعه و آگاه‌سازی مردم و مردمی سازی اقدامات فرهنگی و افزایش آمادگی در جبهه فرهنگی بسیج و انقلاب اسلامی برگزار می‌شود. 

به گزارش فارس، شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده فرمانده ایرانی گردان عمار لشکر فاطمیون با نام جهادی سید ابراهیم بود که در اول آبان سال ۱۳۹۴، در ۲۹ سالگی، در عملیات محرم روز تاسوعا در مبارزه با تروریست‌های تکفیری در حومه حلب به شهادت رسید و در گلزار شهدای بهشت رضوان شهریار به خاک سپرده شد.

مقام معظم رهبری در مراسم سی‌وچهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) درباره شهید صدرزاده فرمودند: «ما امروز در سرتاسر کشور، هزاران هسته‌ی مقاومت در مساجد و در هیئت‌ها داریم؛ گاهی اوقات شما می‌بینید از یک روستا یک شخصیّت منوّر و نورانی برمی‌خیزد؛ از یک روستای اطراف شهریار یک جوان فداکار و نورانی مثل مصطفی صدرزاده به وجود می‌آید».

پایان پیام/

نظر شما