شناسهٔ خبر: 62480579 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

اذعان ارتش رژیم صهیونیستی به شکست در «جنین»

رویا معصومی

برخلاف ادعای رسانه‌های صهیونیستی درباره بازداشت دو فرد تحت تعقیب در اردوگاه جنین، ارتش رژیم صهیونیستی به شکست خود در بازداشت هرگونه افراد تحت تعقیب در این اردوگاه اذعان کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، ارتش این رژیم ضمن اذعان به شکست در برابر نیروهای مقاومت در اردوگاه جنین واقع در شمال کرانه باختری اعلام کرد، یک خودروی نظامی وابسته به آن بر اثر انفجار بمبی در اردوگاه جنین خسارت دید و مدعی شد هیچ یک از نیروها آسیبی ندیدند.

در راستای ناکامی ارتش اشغالگر در مقابله با مقاومت در اردوگاه جنین، وبسایت عبری «حدشوت حموت» اعلام کرد، دو فرد مظنون که ارتش رژیم صهیونیستی آن دو را در جریان عملیات در این اردوگاه بازداشت کرده بود، آزاد شدند. این وبسایت اعلام کرد، فرد مورد نظری که ارتش قصد داشت بازداشت کند، فرار کرد و دستگیر نشد.

رسانه‌های صهیونیستی هم به شکست ارتش در عملیات یک ماه و نیم پیش در جنین اعتراف کردند. آنها اعلام کردند، درگیری‌های شدید در اردوگاه جنین، انفجار بمب‌ها در خودروهای نظامی ارتش رژیم صهیونیستی و وارد کردن خسارت به آنها کاملا نشان می‌دهد که این عملیات گسترده هیچ دستاوردی نداشته است.

نیروهای اشغالگر روز سه شنبه هم با خودروها و تجهیزات نظامی گسترده به این اردوگاه یورش بردند که سرایا القدس - تیپ جنین شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با این یورش مقابله و اعلام کرد، رزمندگان به حمله به نیروها و تجهیزات نظامی رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهند و مستقیما آنها را هدف قرار می‌دهند.

انتهای پیام

نظر شما