شناسهٔ خبر: 62480575 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

امروز بیش از ۱۹ هزار دانش‌آموز کلاس اولی در زنجان سال‌تحصیلی را آغاز کردند

سال‌تحصیلی جدید با نواخته شدن زنگ شکوفه‌ها و حضور بیش از ۱۹ هزار دانش‌آموز کلاس اولی در زنجان آغاز شد.

صاحب‌خبر -

جشن شکوفه‌ها صبح روز (۲۹ شهریورماه) با حضور دانش‌آموزان کلاس اولی در مدارس استان زنجان همزمان با سراسر کشور برگزار شد و ۱۹ هزار و ۸۵۱ دانش‌آموز کلاس اولی سر کلاس درس حاضر شدند و سال‌تحصیلی جدید رسماً آغاز شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در این مراسم اظهار کرد: امروز ۱۹ هزار و ۸۵۱ دانش آموز کلاس اولی در کلاس‌های درس استان زنجان حاضر شدند. در مجموع امسال ۲۱۹ هزار دانش‌آموز در ۲ هزار و ۲۰۰ مدرسه حضور خواهند یافت.

علی اسماعیلی با اشاره به اینکه مدرسه بدون دانش‌آموز جایگاهی ندارد، افزود: اگر یک معلم باانگیزه با همراهی خوب اولیا را شاهد باشیم، یقیناً ثمره مثبتی در تربیت آینده‌سازان کشور خواهد داشت.

این مسئول با بیان اینکه دانش‌آموزان آینده‌سازان کشور هستند، گفت: باید در حوزه مهارت‌آموزی نیز مهارت‌های لازم به دانش‌آموزان آموزش داده شود.

وی با بیان اینکه ارتقای تعلیم و تربیت استان با عنایت خداوند متعال و با تلاش حوزه ستادی و صف مناطق ۱۴ گانه صورت گرفته است، تصریح کرد: دانش‌آموزان امانت‌های الهی هستند که به دستان معلمان سپرده شده‌اند و ما وظیفه داریم نه تنها امانت را حفظ کنیم بلکه به لحاظ فرهنگی وتربیتی به آن اضافه کنیم و تحویل پدر و مادر دهیم.

انتهای پیام

نظر شما