شناسهٔ خبر: 62455110 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

پورسلمان: تلاش ما این است اصلی‌ترین رقیب خودمان را شکست بدهیم

رئیس فدراسیون شمشیربازی درخصوص آخرین وضعیت ملی پوشان اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو صحبت کرد.

صاحب‌خبر -

علیرضا پورسلمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، درخصوص آخرین وضعیت ملی‌پوشان برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: ملی‌پوشان تمرینات خوبی را در تهران داشتند و به زودی هم تمرینات خود را قبل از آغاز بازی‌ها در شهر هانگژو برگزار می‌کنند تا هم با شرایط آب و هوای آنجا و سالن مسابقات آشنا شوند. یک جلسه بدرقه نیز شب گذشته داشتیم و به بچه‌ها پاداش هم دادیم و همچنین قول پاداش برای مدال آوری هم دادیم.

وی در مورد شانس کسب مدال هم اینگونه توضیح داد: دو مدال را پیش بینی کردیم که حداقل رنگ آنها فعلا نقره است و بچه‌های ما سخت در تلاشند تا رنگ آن را بهتر کنند. البته مسابقات سطح بالایی دارد زیرا شمشیربازان چین، ژاپن و کره‌ای‌ها با بهترین شرایط و کیفیت به مسابقات می‌آیند باید خیلی هوشیار باشیم. در این مدت بچه‌ها تمرینات خوبی انجام دادند و نتایج خوبی هم در چند مسابقه قبلی که اعزام شدند به دست آوردند و از هر نظر آمادگی خوبی دارند.

رئیس فدراسیون شمشیربازی افزود: تلاش ما این است اصلی‌ترین رقیب خودمان کره را در بخش تیمی شکست بدهیم اما باز باید دید چه می‌شود. ژاپن و چین هم از دیگر رقبای سر سخت ما هستند که نباید به هیچ وجه آنها را دست کم گرفت و در این مدت خیلی پیشرفت خوبی داشتند.

وی در پایان درخصوص مسابقات پیش‌رو گفت: مسابقات بین المللی ست لایت کویت و ترکیه هم در پیش است که با توجه به حضور تیم بزرگسالان در بازی‌های آسیایی تصمیم به اعزام تیم ب خودمان و جوانان داریم تا آنها هم در شرایط مسابقات بین المللی محک بخورند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

برچسب‌ها:

نظر شما