شناسهٔ خبر: 60461491 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

رونمایی از یک جایزه جدید به یاد هواداری که درگذشت

بهترین‌های فصل یونایتد: دو جایزه مهم برای نام رشفورد

طی مراسمی بهترین‌های فصل 23-2022 باشگاه منچستریونایتد انتخاب شدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، مارکوس رشفورد به عنوان بهترین بازیکن منچستریونایتد در فصل 2022/23 انتخاب شد. او فصل درخشانی را پشت سر گذاشت و 30 بار موفق به گلزنی شد تا به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شود. ستاره خط حمله یونایتد جایزه خود را امروز طی مراسمی که به معرفی برترین‌های فصل باشگاه اختصاص داشت دریافت کرد.

یکی از بهترین نمایش‌های رشفورد در نوکمپ مقابل بارسلونا بود. او در آن دیدار دو گل به آبی اناری‌ها زد تا موجبات حذف تیم ژاوی را فراهم کند. ستاره یونایتد با انتخاب هواداران تیم در سرتاسر دنیا به این عنوان دست یافت تا جایزه بهترین بازیکن فصل تحت عنوان سر مات بازبی را به خود اختصاص دهد.

این تنها جایزه‌ای نبود که رشفورد در مراسم امشب برنده شد. او همچنین با انتخاب بازیکنان تیم نیز جایزه بازیکن سال یونایتد شد.

1881318

آلسیا روسو، ستاره تیم زنان یونایتد نیز به عنوان بهترین بازیکن زن این فصل انتخاب شد. این مهاجم در فصل 23-2022 گل 12 گل به ثمر رساند که مهم‌ترین آن باز کردن دروازه آرسنال در امارات بود. او همچنین در جریان پیروزی 5-1 مقابل لستر به عنوان بازیکن زن یونایتد تبدیل شد که موفق به ثبت هت تریک می‌شود.

در مراسم سالیانه انتخاب بهترین‌های باشگاه یونایتد یک جایزه هم به زننده بهترین گل فصل اهدا می‌شود؛ جایزه‌ای که امسال به آنتونی رسید. او به خاطر گلی زیبایی که به بارسلونا در لیگ اروپا زد موفق به کسب این جایزه شد.

باشگاه منچستریونایتد چند هفته پیش 10 گل منتخب فصل را برای دریافت جایزه یاد شده انتخاب و از هواداران خود خواست تا به بهترین گل رای بدهند. نتایج به دست آمده حاکی از برتری مطلق آنتونی بود که 70 درصد از آرا را به خود اختصاص داد. هواداران یونایتد به خاطر اهمیت این گل که به پیروزی یونایتد مقابل بارسا انجامید به آنتونی رای دادند.

1881316

در مراسم امشب برای اولین بار از جایزه بهترین هوادار نیز رونمایی شد؛ جایزه‌ای که به یان استرلینگ و خانواده‌اش رسید. او یکی از هواداران متعصب یونایتد بود که اوایل سال جاری در سن 57 سالگی درگذشت. یان نقش مهمی در انجمن هواداران شیاطین سرخ ایفا می‌کرد و اولین جایزه هواداران سال به نام او ثبت شد.

نظر شما