شناسهٔ خبر: 60459544 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

توسط داوطلبان هلال احمر انجام شد؛

ارائه خدمات عام‌المنفعه به بیش از ۱۵۶ هزار خوزستانی در سال گذشته

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان از اجرای پروژه‌های عام النفعه توسط داوطلبان در راستای توانمندسازی اقشار کم برخوردار خبر داد.

صاحب‌خبر -

وحید شعبانی در این خصوص اظهار کرد: در سال ۱۴۰۱ پروژه‌های متنوعی در این جمعیت به اجرا درآمده و در مجموع بیش از ۲۰ هزار داوطلب در آن‌ها مشارکت فعال داشته‌اند.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به این که علاقه‌مندان کافی است‌ با ثبت نام و بارگذاری مدارک خود در سامانه members.rcs.ir به عضویت جمعیت هلال احمر درآیند، افزود: در سال گذشته ۱۰۲ پروژه داوطلبی و ۳۰ کاروان سلامت در روستاهای کم برخوردار استان خوزستان، با مشارکت پرشور داوطلبان نیک اندیش برنامه‌ریزی و  اجرا شد.

شعبانی فعالیت‌ها در جمعیت هلال احمر را مبتنی بر ساختاری داوطلب محور توصیف کرد و گفت: محور فعالیت‌ها در جمعیت هلال احمر داوطلبانه است و بهره‌گیری از فعالیت خیرین و علاقه مندان به فعالیت‌های بشردوستانه منتهی می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان ادامه داد: توزیع ۳ هزار سبد معیشتی و برپایی ۲۷ سفره مهربانی در ماه مبارک رمضان و اهدای ۵۴۶ واحد خون از جمله خدمات داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خوزستان بوده است.

شعبانی هلال احمر را بستری مستعد برای نیکوکاران برای خدمت به مردم توصیف کرد و گفت: در سال جاری تلاش خود را برای عضویت تعداد کثیری از هم‌استانی‌ها به عنوان داوطلب هلال احمر معطوف خواهیم داشت.

انتهای پیام

نظر شما