شناسهٔ خبر: 58561821 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: قدس آنلاین | لینک خبر

سردار نجات: دشمن همه فرمول‌های براندازی را در مواجهه با جمهوری اسلامی تجربه کرده است

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: براندازی فرمول‌های مختلف دارد که دشمن همه آن‌ها را در مواجهه با جمهوری اسلامی تجربه کرده و شکست خورده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش قدس آنلاین، سرتیپ پاسدار حسین نجات در سومین یادواره سرداران و ۳۸۶ شهید دانشجوی ولایتمدار استان فارس، که به همت بسیج دانشجویی این استان برگزار شد با تاکید بر تبیین راه و مسیر شهدا برای نسل جدید و جوانان اظهار داشت: در این راستا باید روشنگری لازم صورت گیرد.

وی افزود: شهدای والامقام مردانه و هوشیارانه در مقابل دشمنان در همه عرصه‌های مبارزه با تروریست‌ها، گروهک‌های تروریستی، عوامل نفوذ و جنگ 8 ساله ایستادند و امنیت و آرامش برای ملت بزرگ ایران به ارمغان آورند.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه ثارالله با بیان اینکه دشمن برای تحت فشار قرار دادن ایران اسلامی دنبال بهانه است اضافه کرد: براندازی فرمول‌های مختلف دارد که دشمن همه آن‌ها را در مواجهه با جمهوری اسلامی تجربه کرده و شکست خورده است.

نجات ادامه داد: از ابتدای انقلاب تاکنون، در همه صحنه‌ها از جمله دفاع مقدس، جهاد و مقابله با آمریکا و رژیم صهیونیستی و …، با بصیرت مردم، همراهی ملت با امام امت و رهبری معظم، توکل به خدا و اعتماد به وعده الهی پیروز شدیم.

مداحی، روایتگری و اجرای سرودهای انقلابی از برنامه های دیگر این مراسم بزرگ بود.

نظر شما