شناسهٔ خبر: 58561815 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

برگزاری جشنواره فیلم فجر از 17 تا 23 بهمن در سیستان و بلوچستان

مدیر کل فرهنگ ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان با اشاره به برنامه های دهه فجر گفت: جشنواره فیلم فجر از 17 تا 23 بهمن در استان برگزار می شود که در این جشنواره 14 تا 16 فیلم برای پخش برنامه ریزی شده است و دو سینما هلال واشراق را برای این کار در نظر گرفتیم.

صاحب‌خبر -

علی سرگزی  در نشست خبری افزود: همچنین به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر برگزاری جشن های خاص را در استان خواهیم داشت.

مدیر کل فرهنگ ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان همچنین از اختتامیه هفتمین جشنواره مطبوعات و رسانه های محلی استان در تاریخ 20 بهمن نیز خبر داد.

سرگزی  با اشاره به عملکرد مثبت فرهنگ ارشاد در جشنواره های کشوری  ادامه داد:  چند روز گذشته اختتامیه چهل یکمین جشنواره فجر را در تهران داشتیم. الحمدالله عزیزانمان و هنرمندانمان استان ما توانستند رتبه هایی را کسب کنند در حوزهای هنرهای تجسمی نیز بازهم استان سیستان و بلوچستان درخشید و نخستین استان  از  لحاظ ارسال اثار تجسمی به جشنواره با 375 اثر رتبه اول در کشور بدست آورد  همچنین در جشنواره فیلم فجر استان سیستان و بلوچستان  درخشیده و فیلم حکم به بخش سیمرغ جشنواره فجر راه پیدا کرده است.

سرگزی از آغاز به کار و گشایش دبیرخانه بین مللی شعر پیامبر(ص) در استان نیز خبر داد.

علی سرگزی ادامه داد: برگزاری کارگاه های سبک زندگی اسلامی ، دوره های پرسش و پاسخ درمدارس و دوره های گفتمان بومی در مساجد در تمامی شهرستان های استان برگزار خواهد شد.

وی همچنین از برگزاری چهارمین جشنواره حفظ،  تلاوت، مفاهیم قرآن و عترت و جشنواره استانی تجسمی فجر در استان نیز در آینده خبر داد.

انتهای پیام

نظر شما