شناسهٔ خبر: 58460348 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: آفتاب | لینک خبر

حمله ریزپرنده‌ها به مجموعه کارگاهی وزارت دفاع در اصفهان

حمله پهپادی به مهمات‌سازی اصفهان|وزارت دفاع: حمله ناکام ماند

صاحب‌خبر -
آفتاب‌‌نیوز :

وزارت دفاع در بیانیه‌ای اعلام کرد: شامگاه هشتم بهمن ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۳۳۰ حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش‌بینی‌ها و تمهیدات پدافندی صورت گرفته یکی از آن‌ها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آن‌ها در تله‌های پدافندی گرفتار و منفجر می‌شوند.

خوشبختانه این تهاجم ناموفق تلفات جانی نداشته و آسیب جزیی به سقف کارگاه وارد نموده که به فضل الهی خللی در تجهیزات و ماموریت‌های مجموعه ایجاد نکرده است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح به ملت شریف ایران اسلامی اطمینان می‌دهد اقدام برای تولید قدرت، اقتدار و امنیت را با شتاب و جدیت ادامه خواهد داد و این اقدامات کورکورانه تاثیری در تداوم مسیر پیشرفت کشور نخواهد داشت. انشاالله.

گفتنی است که ساعاتی پیش تصاویر و ویدئوهایی از انفجارهای مهیب در اصفهان منتشر شد.

<div id="video-display-embed-code_1046983" ><script type="text/JavaScript" src="https://aftabnews.ir/fa/news/play/embed/821548/1046983?width=700&height=300"></script></div>

محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی استانداری اصفهان نیز در گفت‌وگو با شبکه خبر ضمن تکرار بیانیه وزارت دفاع اظهار کرد: شامگاه هشتم بهمن حوالی ساعت ۲۳:۳۰ حمله ناموفق ریزپرنده‌ها به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش‌بینی‌ها و تمهیدات پدافندی صورت گرفته یکی از آن‌‌ها مورد اصابت پدافند هوایی قرار گرفت و دو فروند دیگر در تله‌های پدافندی گرفتار و مجبور شدند خودشان را منفجر کنند. خوشبختانه این تهاجم ناموفق تلفات جانی نداشته و آسیب جزیی به سقف کارگاه وارد نموده و خللی در تجهیزات و ماموریت‌های مجموعه ایجاد نشده است.

جان نثاری ادامه داد: صدای انفجاری که شنیده شد، صدایی بود که پدافند آن ریزپرنده را مورد اصابت قرار داد. شناسایی عوامل این حمله توسط دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی در دست اقدام است که متعاقبا اطلاع مردم خـواهدرسید.

نظر شما