شناسهٔ خبر: 57566987 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

اصناف و بازاریان آرزوی دشمن را به کابوس تبدیل کردند

امام جمعه تبریز  با اشاره به فراخوان دشمن مبنی بر اعتصاب و تحصن گفت: مردم به ویژه اصناف و بازاریان آرزوی دشمن را به کابوس تبدیل کردند .

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم، در خطبه های نماز جمعه این هفته تبریز افزود:برخلاف کشور ما، اعتصابات در اروپا آغاز شده ودر اروپا روزی نیست که رسانه ها خبر از اعتصاب و اعتراض ندهند .

وی ادامه داد: هر روز شاهد شکل گیری زنجیره ای از اعتصابات صنفی در اروپا و کشورهای فرانسه و انگلیس هستیم.

 

حجت الاسلام آل هاشم، با اشاره به نگاه دوگانه غرب نسبت به اتفاقاتی که در دنیا می افتد گفت: برخورد آن ها با مقوله آشوب ها دوگانه و گزینشی است و آن ها معتقد هستند که آشوب خوب و بد وجود دارد و آشوب خوب همسو با منافع غربی هاست ولی اگر اعتراض در کشورهای خودشان و علیه منافع دولت های خودشان باشد، بد است.

وی  با اشاره به تلاش ارتش رسانه ای آمریکا برای مصادره ۱۶ آذر گفت: با هوشیاری دانشجویان خط استکبارستیزی همچنان در دانشگاه های ایران ادامه دارد.

 

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، با تاکید بر اینکه گفتمان «مرگ بر آمریکا» سکه رایج دانشگاه های ماست خاطرنشان کرد:دشمنان باور داشتند که می توانند با هیاهوی رسانه ای و اقدام میدانی، ۱۶ آذر را مصادره کنند اما این اقدام چنان مضحک بود که با هوشیاری دانشجویان، مفتضح و رسوا شد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

برچسب‌ها:

نظر شما