شناسهٔ خبر: 57566524 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: پارسینه | لینک خبر

پله، مهاجم استثنائی فرانسه را تحسین کرد

اسطوره فوتبال برزیل مهاجم استثنائی فرانسوی را به دلیل رکوردشکنی در جام‌جهانی تشویق کرد.

صاحب‌خبر -

نام پله همچنان در اوج فوتبال جهان می‌درخشد.

به گزارش فرارو، پله در ۸۲ سالگی با بیماری سرطان روده دست و پنجه نرم می‌کند و جمعه گذشته مطبوعات برزیل گزارش دادند که پله از متاستاز رنج می‌برد و سرطان به ریه‌ها، کبد و اندام‌های داخلی او سرایت کرده، بدنش دیگر به شیمی درمانی پاسخ نمی‌دهد و به همین دلیل تحت مراقبت‌های تسکینی قرار گرفته است. افراد زیادی در قطر یاد او را گرامی داشتند و برایش آرزوی بهبود کردند.

یکی از مهم‌ترین شخصیت‌هایی که برای ستاره برزیلی آرزوی سلامتی کرد، کیلیان امباپه بود، که از ستاره‌های مطرح امروز فوتبال جهان است و اتفاقاً در قطر ۲۰۲۲ موفق شد رکوردی را که متعلق به بازیکن سابق سانتوس بود، از آن خود کند: به عنوان بهترین گلزن زیر ۲۴ ساله جام‌جهانی با ۹ گل.

پله در شبکه‌های اجتماعی خود این شاهکار امباپه را تشویق و تحسین کرد و از امباپه به خاطر آرزو‌های خوبش تشکر کرد و گفت که از دیدن رکوردشکنی‌های او خوشحال است.

پله نوشت: «ممنون امباپه، خوشحالم که می‌بینم یکی دیگر از رکورد‌های من را در این جام شکستی، دوست من!»

گزارش‌های اخیر از بیمارستان آلبرت انیشتین در سائوپائولو می‌گفتند که حال پله بهتر شده و از بیمارستان مرخص شد، اما به دلیل ابتلا به کووید ۱۹، درگیر مشکلات تنفسی شد و مجددا به بیمارستان بازگشت.

امباپه هم آماده می‌شود تا در دیداری حساس در روز شنبه مقابل انگلیس به میدان برود و بلیت حضور در نیمه‌نهایی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر را بدست بیاورد.

برچسب‌ها:

نظر شما