شناسهٔ خبر: 57563246 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنو | لینک خبر

ستاره‌ای که باز هم ساپینتو را غافلگیر کرد

با توجه به نزدیک شدن شروع دوباره مسابقات لیگ برتر، بازیکنان تیم استقلال از انگیزه بالایی برای حضور در اولین مسابقه این تیم مقابل پرسپولیس برخوردار هستند.

صاحب‌خبر -

 

 

 

 
 

در همین ارتباط و در دیدار دوستانه امروز استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان به وضوح می توان این موضوع را دریافت. امیر ارسلان مطهری مهاجم آماده استقلال در هفته های پایانی لیگ برتر (پیش از تعطیلات جام جهانی) در مصاف دوستانه این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان بار دیگر درخشید و گلزنی کرد.

این دیدار بین تیم های استقلال و نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۲ و ۱۰ دقیقه آغاز شده با گل دقیقه ششم امیر ارسلان مطهری حال و هوای دیگری پیدا کرد. مطهری در مصاف تک به تک با دروازه‌بان نفت موفق شد گل اول این دیدار را به ثمر برساند و برای دیگر مهاجمان تیم استقلال خط و نشان بکشد.

 

 

لازم به ذکر است؛ مطهری در دیدار مقابل هوادار در چارچوب هفته یازدهم پاس گل محمد محبی در دقیقه ۸۸ را ارسال کرد تا زمینه‌ساز برد یک بر صفر استقلال بشود. او همچنین در بازی سوپرجام مقابل نساجی مازندران گل برتری استقلالی ها را در دقیقه ۵۲ به ثمر رساند تا ضمن غافلگیر کردن سرمربی پرتغالی تیمش که پیش از آن او را نیمکت نشین کرده بود این تیم عنوان قهرمانی را هم به نام خود ثبت کند. مطهری در دیدار دوستانه امروز هم بار دیگر ساپینتو را سورپرایز و کار دیگر مهاجمان استقلال را سخت کرد.

نظر شما