شناسهٔ خبر: 57355326 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: اکونیوز | لینک خبر

انتقاد نماینده مجلس از رئیس جمهور و عدم تحقق وعده ها در دولت...

اقتصاد ایران: نماینده مجلس با اشاره به عدم تحقق قول های رئیس جمهور برای مردم کرمانشاه، گفت: از مشکلات حرف‌های رئیسی این است که وقتی حرفی می‌زند در دولت صاحب ندارد که بتواند آن را اجرایی کند.

صاحب‌خبر -

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شهریار حیدری با اشاره به طرح مشترک مجلس و دولت برای وضعیت مرزنشینان در کوتاه‌ترین زمان و برای جایگزینی کولبری به ایلنا گفت: رئیسی گفته بود بزودی این طرح در سران قوا تصویب می‌شود، اما از آن زمان یک سال می‌گذرد.

وی ادامه داد: حرفی که رئیس‌جمهور می‌زند در دولت باید صاحب داشته باشد. یکی از مشکلات حرف‌های رئیس‌جمهور این است که وقتی حرفی می‌زند در دولت صاحب ندارد که بتواند آن را اجرایی کند. به طور مثال رئیسی در کرمانشاه گفته بود وام‌های زلزله یک سال استمهال می‌ شود اما ۸ ماه گذشته است و به عنوان نماینده منطقه مشاهده می شود یک نفر در دولت، صاحب این حرف رئیس‌جمهور نیست.

حیدری افزود: معلوم است اعتراض، تنش و انتقاد وجود دارد و مسائل بسیاری پیش می‌آید. باید به جای دولت پاسخگوی حرف‌های رئیس‌جمهور باشم در صورتی که وظیفه نظارتی دارم و مطالبه‌گری از رئیس‌جمهور . حرف‌هایی که با کمال تاسف اجرایی و عملیاتی نمی‌شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 

برچسب‌ها:

نظر شما