شناسهٔ خبر: 57336479 - سرویس گوناگون
نسخه قابل چاپ منبع: اقتصاد آنلاین | لینک خبر

فال ابجد روزانه شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

صاحب‌خبر -
 • فال ابجد امروز متولدین فروردین
 • فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت
 • فال ابجد امروز متولدین خرداد
 • فال ابجد امروز متولدین تیر
 • فال ابجد امروز متولدین مرداد
 • فال ابجد امروز متولدین شهریور
 • فال ابجد روزانه متولدین مهر
 • فال ابجد روزانه متولدین آبان
 • فال ابجد روزانه متولدین آذر
 • فال روزانه ابجد متولدین دی
 • فال روزانه ابجد متولدین بهمن
 • فال روزانه ابجد متولدین اسفند

به گزارش اقتصادآنلاین، حروف ابجد  یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید.  یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

فال ابجد امروز ۵ آذر را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

 • فال ابجد روزانه شنبه ۵ آذر 
 • فال حافظ امروز شنبه ۵ آذر + تفسیر دقیق
 • فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۵ آذر
 • فال تاروت امروز / فال تاروت کبیر روزانه امروز شنبه ۵ آذر

فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۵ آذر را می توانید در این قسمت بخوانید

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ج د ب

تعبیر: طالعت خوب نیست. دست به کارهای نادرستی در زندگی نزنید،، با این کار برای خود مشکلات بزرگی در آینده به وجود خواهید آورد و غم و اندوه فراوانی در زندگی تان سرازیر می کنید،، بهتر است در زندگی خود در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا به موفقیت برسید.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ‌‌ب د د

تعبیر: برای مقصودی که دارید بهتر است از آن صرف نظر کنید چراکه در حد و اندازه شما نیست و ممکن است با شکست بدی مواجه شوید خداوند برایتان راه بهتری را قرار می‌دهد. افرادی در اطرافتان هستند که نیت خیرخواهانه ای در رابطه با شما ندارند از آنها برحذر باشید که دچار گزند و آسیب خواهید شد.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب ج آ

تعبیر: مقصودتان میسر نمیشود و فقط موجب می شود تا نگرانی و استرس زیادی وارد زندگیتان شود. خداوند برایتان بهترینها را قرار داده پس سعی کنید تا از آنها به درستی استفاده نمایید. فردی شما را رنجانده اما صبور باشید که به زودی از کارش پشیمان خواهد شد و به جانبتان باز خواهد گشت. در نمازهایتان کوتاهی نکنید و ذکر خداوند را بسیار بگویید.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر: مقصود نیکی دارید و با انجام این کار زندگی‌تان از آشفتگی نجات خواهد یافت. مشکلاتتان برطرف میشود و به زودی گره کارتان گشوده می شود. فردی با شما تماس خواهد گرفت که از یم نگرانی و تشویش بزرگ شما را خلاص می‌کند.امر خواستگاری و ازدواج در پیش دارید.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د د آ

تعبیر: بخت و اقبالتان نیک است و موفقیت و سعادت به جانب شما خواهد آمد. با زنی زیبارو بحث و مشاجره جزئی خواهید داشت که باعث غم و اندوه فراوانتان می‌شود اما بیتابی نکنید که به زودی آرامش به میانتان باز خواهد گشت. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز کنید بهتر است به شهرهای مذهبی بروید که به صلاحتان خواهد بود.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: نیت خوبی در سر دارید و خداوند برای رسیدن به آنها بسیار شما را کمک خواهد کرد. قصد دارید تا عمل شخص را تلافی کنید، از آن برحذر باشید که خودتان آسیب خواهید دید. فردی قصد دارد تا از اعتماد شما سوء استفاده کند بسیار مراقب باشید و زبانتان را نگاه دارید تا دچار مشکل نشوید.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ب آ ب

تعبیر: آرزوهایتان برآورده می شود و آرامش خاصی وارد زندگی‌تان می‌شود. ممکن است چند صباحی را در بستر بیماری بیفتید اما خداوند به زودی تندرستی به شما عطا خواهد کرد. سفری میروید که سود و منفعت فراوانی را نصیبتان خواهد کرد.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: ج د ج

تعبیر: ترس و اضطراب را از خود دور کنید به لطف خداوند شما به هدفهای خود خواهید رسید و رزق و روزی حلال به دست می آورید،، سعی کنید؛ هیچ گاه دست به کارهای ناصوابی نزنید برای خود صدقه بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: ب د د

تعبیر: بزودی راهی سفری خوش آب و هوا خواهید شده سعی کنید؛ در این سفر در راه های نادرست قدم گذاری نکنید که برایتان مشکلات بزرگی به وجود می آورد و شما را به نابودی می‌رساند،، تا می توانید بهتر است انرژی های مثبتی در وجود خود داشته باشید تا به هدف خود نزدیک شوید.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر: شخصی می خواهد با حرف‌هایش شما را گول بزند و برایتان مشکلات بسیار زیادی در آینده به وجود بیاورد بهتر است مراقب خود باشد تا کسی نتواند با حرف‌هایش شما را گول بزند و برایتان مشکلات بسیار زیادی در آینده به وجود بیاورد،، بهتر است در کارهای خود کمی با احتیاط بیشتری عمل داشته باشید‌.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: به لطف خدا بر رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان می شود بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید سعی کنید؛ در انجام معاملات پولی و مالی خود تغییر ایجاد کنید که برایتان خوشایند دیده نشده است.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: آ‌‌ آ ‌آ‌

تعبیر: هیچ خطری در زندگی شما را تهدید نمی کند بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید به زودی اوضاع پولی و مالی شما رو به راه می شود و آینده تان به خوبی و خوشی ساخته خواهد شد،، از طرف شخصی پیشنهاد ازدواجی را دریافت خواهید کرد که باعث خوشحالی بسیار زیادی در شما می شود و شما را به پیروزی میرساند.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

منبع: tasvirezendegi

برچسب‌ها:

نظر شما