شناسهٔ خبر: 57335235 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

پاریزی: باید از ظرفیت ورزش برای امیدآفرینی استفاده شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: باید از ظرفیت ورزش برای امیدآفرینی در کشور استفاده شود چرا که همین برد امروز تیم ملی در برابر ولز چه موجی از شادی و نشاط در جامعه ایجاد شد.

صاحب‌خبر -
به گزارش خبرگزاری برنا؛ میثم پاریزی در آیین معارفه اعضا و ارکان هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام استان کرمان گفت: دکتر نصیرزاده از چهره‌های برجسته استان کرمان است که در فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام عملکرد خوبی داشته‌اند و در سطح استان هم آقای مهندس صنعتی و دکتر نصیری کارنامه پرباری در این هیئت ارائه داده‌اند.
او با اشاره به پیروزی ارزشمند تیم ملی ایران در جام‌جهانی گفت: پیروزی عزتمندانه تیم ملی فوتبال کشورمان را تبریک می‌گویم و این یک اتفاق مثبت بود که انشاالله با پیروزی در بازی‌های بعدی تداوم یابد.
پاریزی افزود: باید از ظرفیت ورزش برای امیدآفرینی در کشور استفاده شود چرا که همین برد امروز تیم ملی در برابر ولز چه موجی از شادی و نشاط در جامعه ایجاد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه ۱۷۰۰ باشگاه ورزشی در استان داریم، گفت: 
۵۰ درصد مجوزهایی که ما صادر می‌کنیم در هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام استان کرمان است و انتظار داریم از هیئت استان که از این ظرفیت به خوبی استفاده کنند و بر فعالیت ورزشکاران هم نظارت جدی و علمی داشته باشند.
او افزود: هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام استان کرمان یکی از هیئت‌های ورزشی موفق در استان است و از مدیران آن تشکر ویژه دارم.
پاریزی با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: افرادی که با پول کشور در بخش ورزش رشد کرده‌اند و نزد مردم شهرت پیدا کرده‌اند به چه حقی به خود اجازه می‌دهند که به بخش‌های مختلف کشور و مردم آسیب بزنند و رفتارهایی که اعتبار جامعه ورزش را تنزل می‌دهد، انجام دهند و هزینه این آسیب‌ها را چه کسی باید بپردازد. 
او ادامه داد: از مربیان انتظار داریم با درک کامل با ورزشکاران کار کنند و اتفاقات خوبی را در حوزه ورزش رقم بزنند.
پاریزی در پایان گفت: با افرادی که با رفتارهای‌شان اعتبار جامعه ورزش را تنزل می‌دهند، مسامحه نخواهیم کرد.
انتهای پیام
آیا این خبر مفید بود؟
0 0

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

نظر شما