شناسهٔ خبر: 56475103 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

اعمال محدودیت‌های ترافیکی ۵ روزه در جاده‌های شمال

رئیس پلیس راه مازندران گفت: با توجه به تعطیلی روز چهارشنبه انتظار داریم از بعدازظهر سه‌شنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در جاده‌های شمال باشیم.

صاحب‌خبر -

یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران درباره اخرین وضعیت جاده‌های مازندران با اشاره به اینکه آمد و شد خودروها در تمامی  محورهای شمال به‌صورت عادی و روان است، اظهار کرد: باتوجه به تعطیلی روز چهارشنبه انتظار داریم از بعدازظهر سه‌شنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در جاده‌های شمال باشیم.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی از فردا  در جاده‌های شمال، بیان کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ روز سه‌شنبه ۱۲ تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۶ مهر ماه از محورهای کرج چالوس، هراز پ، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است؛ البته تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

جهان‌تاب با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای سه‌شنبه ۱۲ و چهارشنبه  ۱۳ مهرماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و  با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴  همان روز از کرج و آزاد راه تهران شمال به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه ۱۴ و جمعه ۱۵ مهرماه از کرج و ابتدای آزادراه ـ تهران شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان‌روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک‌طرفه است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز ممنوع است، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای پنج‌شنبه ۱۴و جمعه ۱۵ مهرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همانروز از آب‌اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به‌صورت مقطعی یک‌طرفه انجام می‌شود.

جهان‌تاب یادآور شد: تردد تمام کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز سه‌شنبه ۱۲ مهرماه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ۱۳، پنج‌شنبه ۱۴ و جمعه ۱۵ ماه جاری از محور هراز ممنوع است.

وی با تاکید بر اینکه اعمال محدودیت‌های ترافیکی براساس شرایط ترافیکی در دستور کار قرار دارد. گفت: توصیه پلیس توجه به توصیه‌ها و پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی است.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج

نظر شما