شناسهٔ خبر: 56435302 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: بسیج نیوز | لینک خبر

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین؛

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «ابر فیاض» معرفی شدند

مدیرکل بنیاد استان قزوین گفت: برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «ابر فیاض» به قید قرعه‌کشی، معرفی شدند.

صاحب‌خبر -

قزوین_ سمیه اسمعیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «ابر فیاض» به قید قرعه‌کشی در استان قزوین مشخص شدند.

وی افزود: حجت نجار مهریزی از یزد، سعیدآبیاریان از یاسوج، محمد مرحم از تهران، مرضیه شعبانی از طارم، هادی بهروزی از خراسان‌رضوی، طوبی کریمی وردنجانی از شهرستان شهرکرد – استان چهارمحال و‌بختیاری، سید مجتبی طباطبائی از یزد، مجتبی رضایی از لرستان، زهرا بهری از خوزستان_هفتکل، منصور جهانبخشی از کرمانشاه از برگزیدگان این مسابقه هستند.

این مسئول خاطرنشان کرد: سوالات این مسابقه از کتاب «ابر فیاض»، مجموعه خاطرات معنوی سید آزادگان، شهید حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی‌اکبر ابوترابی‌فرد با هدف آشنایی سیره و منش این شهید بزرگوار، مطالعه خاطرات معنوی شهید ابوترابی‌فرد و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه طراحی شده بود که به برگزیدگان، جوایزی ارزنده اهدا خواهد شد.

وی گفت: این مسابقه به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و با مشارکت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین برگزار شده بود که از زحمات مسئولان این اداره‌کل که همیشه بنیاد را در برگزاری مسابقه‌های مختلف همراهی می‌کنند، قدردانی می‌کنیم.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

نظر شما