شناسهٔ خبر: 56429261 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: آنا | لینک خبر

آخرین وضعیت آزادکار ایران در بیمارستان؛ محمدیان: پزشک با تیم کشتی فرنگی برگشته بود!

رئیس سابق هیئت کشتی استان مازندران در مورد وضعیت جسمانی پسرش پس از مسابقات جهانی بلگراد توضیح داد.

صاحب‌خبر -

عسگری محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری آنا، درباره آخرین شرایط پسرش پس از عمل جراحی گفت: محمدحسین وقتی در مسابقات جهانی بلگراد بود دچار عفونت شدید شد و در زمان تمرینات هم سوزش شدیدی در سرش ایجاد می‌شده تا اینکه دچار تب و لرز می‌شود. او با کامران قاسم‌پور هم‌اتاق بود و شرایط جسمانی‌اش به قدری بد بوده که مدام می‌خوابیده است. اوج حال بد او در بلگراد بود، البته من نمی‌خواهم باخت محمدحسین را در مسابقات جهانی توجیه کنم اما به لحاظ شرایط بدنی اصلا حال خوبی نداشت.

وی افزود: پس از اینکه از مسابقات جهانی هم برگشت، او را ندیدم. به خاطر ناراحتی که از باخت داشت به منزل یکی از اقوام رفته بود. اما شرایط جسمانی‌اش باز هم بدتر شد و کار به بیمارستان کشید. در ناحیه گیج‌گاه سمت چپ او غده‌ای بالا آمد که وقتی پزشکان او را معاینه کرده‌اند به سرعت دستور بستری دادند. محمدحسین تحت عمل جراحی قرار گرفته و همچنان در بیمارستان بستری است. علت این عفونت هم مشخص نیست. پزشکان قرار است امروز دوباره او را معاینه کنند.

محمدیان در پاسخ به این سوال که مگر پزشک تیم وضعیت او را بررسی نکرده، گفت:گویا پزشک با تیم کشتی فرنگی برگشته بود. محمدحسین هم همان زمان به درستکار اعلام کرده که شرایط خوبی ندارد و حتی سرمربی تیم هم برای او دارو تهیه کرده بود. به هر حال امیدوارم هر چه زودتر پسرم بهبود پیدا کند. او برای رسیدن به مدال جهانی تلاش زیادی کرد اما متأسفانه این اتفاق مانع آن شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از فدراسیون کشتی بابت برکناری‌اش دلخور است، عنوان کرد: به هیچ عنوان. من سال‌هاست در کشتی بودم و عشق به این رشته دارم. پس از برکناری‌ام می‌توانم بگویم راحت شدم. فشارهای زیادی را در این مدت تحمل می‌کردم و حالا با برکناری‌ام یک نفس راحت می‌کشم. مازندران همیشه قطب کشتی بوده و هست. در همین مسابقات جهانی از 8 نماینده، 6 کشتی‌گیری مازندرانی به مدال رسیدند. در کشتی فرنگی هم عنوان سومی و پنجمی را کسب کردیم. من هر چه در توانم بود برای کشتی مازندران انجام دادم و خدا را شکر می‌کنم شرمنده مردم نشدم.

رئیس سابق هیئت کشتی استان مازندران در مورد علت برکناری‌اش اظهار داشت: مسائلی مثل جذب اسپانسر و این موارد باعث شد تا این همکاری ادامه پیدا نکند.

محمدیان در پاسخ به این سوال که پیشنهاد امور فنی تیم‌های ملی به او داده شده و آیا پذیرفته است، گفت: به‌ هیچ عنوان این پست را نمی‌پذیرم. آن چه که در توانم بود در کشتی مازندران انجام دادم.

انتهای پیام/4057/

 

انتهای پیام/

نظر شما