شناسهٔ خبر: 56424352 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: جهان نیوز | لینک خبر

شعار«زن، زندگی، آزادی» دروغی که خودشان هم باور نکردند/ تصاویری که اغتشاشگران را رسوا می‌کند! +فیلم

گرچه اینستاگرام و شبکه‌های مجازی پر شده از ویدیوها و ادعاهای اغتشاشگران از برخورد بد مردم و نیروهای امنیتی با آنها، اما در این گزارش قصد داریم قضاوت را به عهده خودتان بگذاریم !

صاحب‌خبر - به گزارش جهان نيوز به نقل از فارس، تصاویر حمله به آن خانم چادری را یادتان می‌آید؟! همانی که چند روز پیش در جریان اغتشاشات چادر از سرش کشیدند و به جرم اینکه حجاب داشت به او حمله‌ور شدند. از غم اذیت و آزار آن خانم در فضای عمومی که بگذریم جالب آن‌جاست این کار از کسانی سر زد که مدعی آزادی هستند. کسانی که به قول خودشان قرار است برای آزادی بجنگند و آن را در جامعه حکم‌فرما کنند اما سوال اینجاست که  از چه حرف می‌زنند؟! از کدام آزادی؟! از کدام امنیت؟!
 
این تصویر را یک‌بار دیگر ببنید. اغتشاشگران در روز روشن به یکی از شهروندان محجبه حمله می‌کنند. دوره‌اش می‌کنند و چادر و روسری از سرش می‌کشند و وقتی راه گریزی پیدا می‌کند چند نفری دنبالش می‌دوند تا هرچه از دستشان برمی‌آید برای اذیت و آزار یک خانم انجام دهند. آن‌وقت مدعی آزادی هم هستند و دم از حقوق زنان هم می‌زنند. این را هم یادآور شویم که این خانم یک شهروند عادی است و به جهت امرارمعاش پا به خیابان گذاشته نه قصد و قرض دیگری! پس شعارشان و آرمان هایشان چه می‌شود؟! مگر همان شعار زن، زندگی، آزادی برای این خانم مجحبه صدق نمی‌کند؟! راستی معیار سنجش اغتشاشگران چیست؟! که برای زنی به اصطلاح خودشان  اینطور می‌جنگند و زن دیگری را میان خیابان اذیت و آزار می‌کنند!
 
ویدیو بالا را هم ببینید و خودتان قضاوت کنید! یکی از خانم‌های اغتشاشگر بدون حجاب در جریان اجتماع بزرگ محمدرسول‌الله حضور پیدا می‌کند و قصد دارد با پوشش‌  توجه مردم را به خودش جلب کند و باعث برهم ریختن مراسم شود. اما هیچکس به او حمله نمی‌کند، آسیب نمی‌رساند یا دنبالش نمی‌کنند! حتی هیچکس به او چیزی نمی‌گوید. مردم با اینکه با او اختلاف نظر و پوشش دارند اما کسی با او رفتاری مشابه آن چه که پیش‌تر دیدید انجام نمی‌دهد. خودتان قضاوت کنید چه کسی آزادی و امنیت مردم را سلب کرده؟! جمهوری اسلامی یا اغتشاشگران!  مردم و جمهوری اسلامی حتی با  این خانم که هدفش مشخص است برخوردی مشابه آنچه اغتشاشگران با شهروندان عادی دارند نمی‌کنند! نکته اینجاست که حتی این خانم بی‌حجاب آنقدر احساس امنیت در کشورش دارد که به این شکل و به قصد فتنه بین مردم حاضر می‌شود. 

زن،زندگی، آزادی دروغی که خودشان هم باور نکردند
حرف از زن_زندگی_آزادی شد. همان شعار فریبنده اغتشاشگران که در نگاه اول شاید هرکسی را به خود جلب کند اما آیا واقعا این یک تفکر و آرمان است یا یک شعار رنگ و لعابدار برای فریب افراد بیشتر؟! اگر گمان می‌کنید این جماعت اغتشاشگر آنقدر فرهیخته‌اند که به فکر زنان جامعه باشند پس  توصیه می‌کنیم این 30 ثانیه ویدیو را حتما ببینید! در ظاهر مشت گره می‌کنند و  شعار زن_زندگی_آزادی سر می‌دهند اما رفتارشان چیزی خلاف این را می‌گوید! حتی به زنان هم‌فکر خودشان و همان کسانی که در کنارشان در فتنه‌ خیابان ها شریک‌اند هم رحم نمی‌کنند و آزادی و امنیت و حقی برایشان قائل نیستند!
  اینجا حتی اغتشاشگران هم امنیت دارند! 
روسری از سرش برداشته و نشسته روبه روی پلیس تا قانونی را نقض کند و واکنش نیروهای انتظامی را ببیند. گهگاهی هم چیزی خطاب به نیروهای انتظامی می‌گوید تا حساسیت آنها را برانگیزد. اما پلیس برعکس ادعای رسانه‌های غربی و اغتشاشگران که می‌گفتند نیروهای انتظامی مردم و زنان بی‌حجاب را کتک می‌زنند، دستگیر می‌کنند و ... هیچ عکس‌العملی ندارد. ایستاده تا حافظ امنیت شهروندان باشد حافظ امنیت او و مردم! حتی اگر لازم باشد جانش را هم در برابر دفاع از او می‌دهد اما رفتار آنها با پلیس چگونه است؟!
 
همین 30 ثانیه ویدیو کافی است برای نشان دادن یک عمر چهره اغتشاشگران و رفتاران بی‌رحمانه‌شان با پلیس نیروی انتظامی! آنطور که شاهدان می‌گویند. پلیس به دلیل شیطنت اغتشاشگران از روی موتور سیکلت می‌افتد و قبل از اینکه مجال بلند شدن پیدا کند هم موتور سیکلت‌اش را و هم خودش را زنده به آتش می‌کشند! دردناک‌تر از این تصاویر واکنش اغتشاشگرانی است که در صحنه حضور دارند! ابراز خوشحالی می‌کنند، دست می‌زنند و سوت می‌کشد! آن هم برای به آتش کشیدن کسی که حافظ امنیت آنها و خانواده شان بوده و است. کسی که اگر نبود  همین به ظاهر دلسوزان وطن که آتش این فتنه را روشن کردند معلوم نبود  چه بر سر همین افراد می‌آوردند! باندهای قاچاق دختران را که یادتان نرفته! همان باندهایی که خط و ربطی هم به لیدرهای آن‌ور آبی اغتشاشات امروز دارند.

وقتی اغتشاشگران دست به دامن پلیس می‌شوند!
در همین چند روز اخیر اغتشاشگران خسارت‌های زیادی را بر جان و مال مردم وارد کردند خسارتی که فقط450 میلیارد آن سهم بانک‌ها بوده! اغتشاشگران خودروهای شخصی مردم، خودروهای امدادی و اموال عمومی را به آتش کشیدند و به کار و کاسبی مردم آسیب زدند اما  در جریان همین اغتشاشات تعداد زیادی از دخترانی که در تجمعات علیه پلیس حضور داشتند اعلام کردند موبایل‌هایشان توسط اغتشاشگران به سرقت رفته است و برای پیدا شدن تلفن‌های همراهشان به پلیس مراجعه کردند و از نیروهای انتظامی کمک خواستند! همان دخترانی که  اموال عمومی را قربانی و بازیچه فتنه‌هایشان کردند حالا به اندازه تلفن همراهشان هم نمی‌خواستند هزینه‌ای برای تجمعات شان بدهند در حالی که مردم هزینه گزافی پای اغتشاشات آنها دادند! همان دخترانی که علیه پلیس به خیابان ها می‌آمدند و شعار می‌دادند همان‌هایی که چهره پلیس و نیروهای امنیتی را بد نشان می‌دادند حالا برای تامین امنیت‌شان اینطور دست به دامن پلیس می‌شوند! اگر واقعا پلیس همان چهره‌ای را دارد که اغتشاشگران به مردم نشان می‌دهند پس چرا خودشان اینطور متوسل به پلیس می‌شوند؟!

حالا خودتان قضاوت کنید شعار زن زندگی آزادی که این روزها دست‌مایه اغتشاشگران برای رسیدن به اهداف‌ شوم‌شان شده در کدام جبهه عملی شده است؟! در دار و دسته اغتشاشگران یا نظام جمهوری اسلامی؟!

برچسب‌ها:

نظر شما