شناسهٔ خبر: 56346949 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: دفاع پرس | لینک خبر

اجتماع مردم کرمانشاه در اعتراض به اغتشاشات اخیر

اجتماع مردم در اعتراض و محکومیت حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران و توهین آنها به مقدسات امروز (شنبه) در کرمانشاه برگزار شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش دفاع‌پرس از کرمانشاه، مردم شهر کرمانشاه در اعلام انزجار خود از هنجار شکنان روزهای اخیر در برخی از نقاط کشور و استان، عصر امروز (شنبه) در چهار راه نوبهار این شهر تجمع بزرگی را تشکیل دادند و لبیک گویان با رهبر انقلاب اسلامی، ارزش های والای اسلامی نظام و شهدای تجدید بیعت کردند.

مردم ولایت مدار کرمانشاه با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران و سر دادن شعار های، «تا خون در رگ ما است خامنه ای رهبر ماست» «این خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ما است» «وای اگر خامنه ای، حکم جهادم دهد،» «لبیک یا امام حسین لبیک یا امام خامنه ای»« الله اکبر خامنه ای رهبر» « این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده» با مقام معظم رهبری بیعت کردند.

همچنین با شعارهای « ما زنده ایم که به شهادت برسیم» « ما از مرگ نمی ترسیم ما اهل شهادتیم» « حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ما است» به هنجار شکنان هشدار دادند اگر ترقه بازی ها و اعمال خود را جمع و جور نکنند، آنها را جمع خواهند کرد.

تجمع کنندگان با حمل پلاک کاردها و نصب بنرهایی منشاء آشوب های داخلی را آمریکای استکبارگر دانستند و گفتند آمریکا قبل از اربعین در عراق و بعد از این مراسم باشکوه آشوب و هنجار شکنی را در ایران کلید زدند.

همچنین اجتماع کنندگان با حمل تصاویری از مقام معظم رهبری و شهدا و حاج قاسم سلیمانی با سر دادن شعارهایی آشوب و مقابله با نظام اسلامی در کف خیابان را به حکم محاربه  فساد فی الارض دانست و در شعارهایی از زنان و خواهران خواستند مراقب حجاب و چادر خود باشند.

در پایان این مراسم مردم شهر کرمانشاه با لبیک یا حسین (ع) با آرمان سید الشهدا و امام (ره) و شهدا و مقام معظم رهبری عهدی دوباره بستند.

انتهای پیام/

نظر شما