شناسهٔ خبر: 56346631 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

بسیج مهندسین صنعت ومعدن: دستگاه قضایی و امنیتی قاطعانه با عاملان خرابکاری اخیر برخورد کنند

سازمان بسیج مهندسین صنعت ومعدن طی بیانیه‌ای با تاکید بر لزوم برخورد قاطعانه با عاملان خرابکاری اخیر اعلام کرد: هرگونه اهانت به پرچم کشور، قرآن و مقدسات دینی و انقلابی محکوم است.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور طی بیانیه‌ای در محکومیت هتک حرمت به قرآن کریم و آتش زدن پرچم جمهوری اسلامی ایران وحوادث اخیر تاکید کرد هرگونه اهانت به پرچم کشور، قرآن و مقدسات دینی و انقلابی از سوی مزدوران و فریب‌خوردگان جبهه کفر و نفاق محکوم است.     

متن این بیانیه به شرح زیر است:         

روز پایانی شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس، بار دیگر، خاطرات آن روز‌ها را برایمان زنده ساخت. هفته‌ای که به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب نیکوترین و مناسب‌ترین زمان برای بزرگداشت یاد و نام شهیدان عزیز و شنیدن پیام آنان است. شهیدانی که رفتند تا ما بمانیم. همان‌هایی که هنر ایثار و جوانمردی و دفاع از ناموس و آب‌وخاک را در مدرسه عشق به ما آموختند و چه زیبا گفت بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی که هنری زیبا و پاک است که کوبندۀ سرمایه‌داری مدرن و‏‎ ‎‏کمونیسم خون‌آشام و نابودکنندۀ اسلام رفاه و تجمل، اسلام التقاط، اسلام سازش و‏‎ ‎‏فرومایگی، اسلام مرفهین بی‌درد، و در یک کلمه «اسلام آمریکایی» باشد.

اینک در ایام بزرگداشت یاد و خاطره دلاور مردان ایران سربلند و پهناور را که با روز‌های رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام و شهادت فرزندان پاکش امام حسن مجتبی (ع) و امام رئوف حضرت ثامن‌الحجج (ع) هم‌زمان‌شده است، متأسفانه شاهد اتفاقات ناگواری هستیم که سبب شادمانی دشمنان قسم‌خورده ایران و انقلاب شده است.

این روز‌ها که استکبار جهانی، شکست خود را در برابر قدرت روزافزون جبهه حق به علم‌داری ملت قدرتمند ایران اسلامی می‌بیند، با سوءاستفاده از برخی اتفاقات در کشورمان، و با فراخواندن عده‌ای از اجیرشدگان داخلی و خارجی به خیال خود به پیشبرد اهداف بزدلانه و مذبوحانه می‌پردازد و توهم براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی را در سر می‌پروراند، اما دور نیست زمانی که به یاری خداوند بزرگ و بصیرت و حضور همه‌جانبه ملت پرافتخار ایران اسلامی، جریان استکبار جهانی به‌ویژه رژیم کودک کش و خانمان‌برانداز صهیونیستی این مرحله از شکست را نیز بر تجربیات تلخ و مفتضحانه قبلی بیفزاید.

بر همین اساس، ما بسیجیان مهندس صنعت ومعدن با اظهار تأسف از رخداد‌های اخیر و ریشه‌یابی رفتار‌هایی که موجبات کدورت خاطر هم‌میهنان عزیز را فراهم ساخت، ضمن ابراز تنفر از اقدامات خرابکارانه و غیرانسانی این روزها، هرگونه رفتار ضد ملی، ضد اسلامی و ضدانقلابی نظیر اهانت به پرچم جمهوری اسلامی ایران، قرآن کریم، مقدسات دینی، رهبری و نظام استکبارستیزمان را توطئه دشمنان سرزمین پهناور ایران اسلامی دانسته و مجریان آن را مزدوران و فریب‌خوردگان جبهه کفر و نفاق می‌دانیم و بدین‌وسیله مراتب انزجار خود را از این رفتار‌ها ابراز داشته، از مسئولین حفظ امنیت و نیز از دستگاه قضا خواهانیم که قاطعانه با عاملان خرابکاری، تضییع اموال عمومی، و آزار و اذیت مردم و خانواده‌های ایرانی برخورد کرده و به اربابان زیاده‌طلب، حقیر، و زورگوی آنان یک‌بار دیگر طعم قاطعیت انقلابی مسئولان ظلم‌ستیز جمهوری اسلامی را بچشانند.

سازمان بسیج مهندسین صنعت ومعدن کشور

پایان پیام/

نظر شما