شناسهٔ خبر: 56321960 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: ۵۹۸ | لینک خبر

بردگان پول؛

مهران مدیری این بار در نقش یک اختلاسگر / درآمد ده‌ها میلیاردی مهران مدیری از جیب مردم ایران!

مدیری اگر دغدغه مردم را دارد، بهتر است ابتدا تمام پول‌هایی را که پیش پیش از صدا و سیمای ایران به جیب زده را پس دهد.

صاحب‌خبر -

به گزارش پایگاه خبری 598، مهران مدیری اخیرا با انتشار ویدئویی نسبت به اغتشاشات اخیر که با بهانه فوت تاسف‌بار مهسا امینی صورت گرفته، واکنش نشان داد.

مهران مدیری کارگردان و بازیگر تلویزیونی در یک کلیپ اینستاگرامی اعلام کرده که به هیچ وجه راضی به پخش حتی یک فریم از سری جدید برنامه دورهمی از صدا و سیما نیست.

<div id="video-display-embed-code_252455" ><script type="text/JavaScript" src="https://www.598.ir/fa/news/play/embed/514526/252455?width=400&height=300"></script></div>

به گفته روزنامه فرهیختگان، برنامه دورهمی با پخش بیش از 200 قسمت در شبکه نسیم تا اواخر سال 98، برای هر قسمت حدود 350 میلیون تومان + 30 درصد از درآمد تبلیغات برنامه را از صداوسیما گرفته است. با بالا رفتن هزینه‌های ساخت برنامه‌های تلویزیونی، به نظر می‌رسد که قرارداد سری جدید دورهمی با صداوسیما کم‌تر از مبلغ 350 میلیون تومان برای هر قسمت نباشد!

مهران مدیری این‌بار در نقش یک پوفیوز / پول‌هایی را که پیش پیش از صدا و سیمای ایران برای دورهمی به جیب زدی را پس داده

از طرفی مدیری برای تبلیغ از برخی شرکت‌ها ده‌ها میلیارد تومان به جیب زده است. این سلبریتی فقط برای تیبلغات چند ثانیه‌ای از یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای نام آشنا که فروش برنج تاریخ گذشته یکی از تخلفاتش است، 35 میلیارد تومان گرفته است.

مدیری که خود را دغدغه‌مند و دلسوز مردم می‌داند، در خارج از کشور سکونت دارد.

این سلبریتی پس از سال‌ها پروار شدن و معروف شدن بواسطه صداوسیمای ایران با سوء استفاده از وضعیت موجود، از آب گِل آلود ماهیگیری کرده و درخواست پخش نشدن حتی یک فریم از دورهمی را دارد!

مدیری اگر دغدغه مردم را دارد، بهتر است ابتدا تمام پول‌هایی را که پیش پیش از صدا و سیمای ایران به جیب زده را پس داده و درباره برنامه‌ای که تهیه‌کننده‌اش فرد دیگری است، تعیین و تکلیف نکند.

گفتنی است که تهیه‌کننده این برنامه گفته، «مهران مدیری» تمام دستمزد خود بابت تولید برنامه دورهمی را بطور کامل دریافت کرده است و مطالبه‌ای از صداوسیما هم ندارد!

«ناصر قدیری کاشانی» در این باره که گفته می‌شود مدیری ده‌ها میلیارد دستمزد دریافت کرده، گفته است که همین حدود است.

برچسب‌ها:

نظر شما