شناسهٔ خبر: 55666529 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

(عکس) حمایت قهرمان المپیک از علی کریمی

رسول خادم در اینستاگرامش با انتشار مطلبی به حمایت از علی کریمی پرداخت.

صاحب‌خبر -

فرارو- صحبت‌های یک روحانی درباره علی کریمی منجر به ایجاد فضایی متشنج در فضای مجازی شده. این روحانی معتقد است علی کریمی به فرهنگ نذری بی‌احترامی کرده است. در پی این ادعا روز گذشته هم خبر رسید که بیلبوردهای تبلیغاتی علی کریمی از سطح شهر جمع‌آوری شد.

به گزارش فرارو، این اظهارات با واکنش‌های زیادی همراه بود و گروه‌هایی به حمایت از علی کریمی پرداختند. از جمله رسول خادم در اینستاگرامش روایتی از کمک‌های علی کریمی به مردم مناطیق محروم منتشر کرد.

خادم در حساب اینستاگرامش نوشت: در دوران اوج‌ گیری کرونا که دانش اموزان مدرسه نمیرفتند و مجبور به استفاده از “سامانه شاد” شدند، بسیاری از دانش آموزان روستانشین و مناطق حاشیه نشین شهرها ، بدلیل محرومیت مالی ، امکان تهیه گوشی تلفن و یا تبلت را برای استفاده از سامانه شاد نداشتند. وقتی در روستاها و حاشیه شهرها به سراغ این قشر از دانش آموزان میرفتی، یاس و سرخوردگی عجیبی بر شرایط روانی این کودکان و نوجوانان دانش آموز که بدلیل تنگنای مالی امکان خرید گوشی و تبلت را نداشتند، حاکم بود. یکی از مردانی که قدم پیش گذاشت و مبلغی حدود دو میلیارد تومان را برای خرید تبلت اختصاص داد، قهرمان ملی فوتبال ایران علی کریمی عزیز بود …

در حالیکه خیلی از سازمانهای مسئول این مشکل جدی دانش آموزان را حتا جزئی از الویتهای برنامه ای شان قرار نداده بودند …، بگذریم.

در میانِ ما مردم‌، قهرمانان ملی که در رشته های ورزشی مختلف نسبت به دردهای مردمشان در حد توانشان احساس مسئولیت میکنند، فراموش نخواهند شد …

برخی بداخلاقی ها، بدکلامی ها و تلاش برای تخریبها چه کوشش بیهوده ای است …

(عکس) حمایت قهرمان المپیک از علی کریمی در برابر تخریب‌ها

نظر شما