شناسهٔ خبر: 55662097 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

معجزه مجیدی در امارات +عکس

سرمربی ایرانی اتحاد کلباء در زمان حضورش در العین و الوصل معجزه کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، فرهاد مجیدی سرمربی فصل گذشته استقلال بعد از قهرمان کردن آبی ها راهی لیگ امارات شد و هدایت تیم نه چندان شناخته شده اتحاد کلباء را برعهده گرفت.

بازگشت مجیدی به لیگ امارات ولی این بار در قامت مربی بسیاری از رسانه ها و کاربران مجازی در این کشور را به تکاپو انداخته است.

بسیاری از کارشناسان فوتبال امارات معتقد هستند مجیدی به دلیل تجربه طولاتی مدت بازیگری اش در امارات می تواند در قامت مربیگری هم موفق ظاهر شود.

در همین رابطه یکی از کاربران مجازی در امارات یادی از کمک باشگاه الوصل به دیگر باشگاه های امارات در تورنمنت های بین المللی و لیگ داخلی کرد.

معجزه مجیدی در امارات +عکس

فرهاد مجیدی سوژه اصلی این خبر بود. این کاربر مجازی اماراتی نوشت: باشگاه الوصل همیشه در بزنگاه های تاریخ به یاری باشگاه های دیگر امارات در تورنمت های بین المللی و داخلی رسیده که این کمک ها به کسب جام قهرمانی ختم شده است. برای نمونه فرهاد مجیدی ستاره ایرانی الوصل به صورت قرضی راهی العین شد و در سال ۲۰۰۳ موفق شد با مجیدی قهرمان آسیا شود.

دوباره الوصل فرهاد مجیدی را در سال ۲۰۰۶ به صورت قرضی به الاهلی منتقل کرد که این بار باشگاه الاهلی به کمک ستاره ایرانی اش طلسم ۲۶ سال قهرمان نشدن در لیگ را شکست و جام قهرمانی را از آن خود کرد.

در این خبر سوژه اصلی فرهاد مجیدی بود که سرمربی کنونی اتحاد کلباء است. او به نوعی با حضور در دو تیم العین و الاهلی برای آنها معجزه کرد و قهرمانی به ارمغان آورد.

نظر شما