شناسهٔ خبر: 55640637 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: انصاف نیوز | لینک خبر

نتایج کامل هفته دوم لیگ برتر انگلیس | سیتی در صدر یونایتد در قعر لیورپول در بحران

صاحب‌خبر -

هفته دوم لیگ برتر انگلیس نیز با برگزاری دیدار لیورپول کریستال پالاس و تداوم صدرنشینی سیتی به پایان رسید؛ مروری داریم بر نتایج کامل هفته دوم لیگ برتر انگلیس

به گزارش انصاف ورزشی، لیگ برتر انگلیس که به عقیده برخی معتبرترین رقابت باشگاهی بین لیگ‌های جهان است به پایان هفته دوم خود رسید آنهم با کلی اتفاقات عجیب و غریب.

هفته دوم با شکست اسفناک چهار بر صفر منچستریونایتد از برنتفورد همراه بود تا این تیم در قعر جدول قرار بگیرد، همچنین لیورپول نیز برای دومین هفته متوالی از رسیدن به برد محروم ماند تا با دو مساوی در رده دوازدهم جدول قرار بگیرد.

اما اوضاع بر وفق مراد پپ و دستیار سابقش آرتتا است چرا که تنها تیمهای 6 امتیازی جدول منچسترسیتی پپ و آرسنال آرتتا هستند.

چلسی و تاتنهام دو ضلع دیگر تاپ سیکس نیز در یک دربی جذاب به مصاف هم رفتند و در دیدار که با درگیریهای شدید توخل و کونته مربیان دو تیم همراه بود، نتیجه کار دو بر دو مساوی شد تا هر دو تیم چهار امتیازی شوند.

نتایج کامل هفته دوم لیگ برتر انگلیس

استون ویلا 2 _ اورتون 1

آرسنال 4 _ لسترسیتی 2

برایتون 0 _ نیوکاسل 0

منچسترسیتی 4 _ بورنموث 0

ساوتهمپتون 2 _ لیدز 2

ولورهمپتون 0 _ فولام 0

برنتفورد 4 _ منچستریونایتد 0

ناتینگهام فارست 1 _ وستهم 0

چلسی 2 _ تاتنهام 2

لیورپول 1 _ کریستال پالاس 1

هقته آینده لیگ برتر در روزهای 29، 30 و 31 مرداد برگزار خواهد شد و مهمترین دیدار، جدال دوشنبه منچستریونایتد و لیورپول خواهد بود.

نتایج کامل هفته دوم لیگ برتر انگلیس | سیتی در صدر یونایتد در قعر لیورپول در بحران نتایج کامل هفته دوم لیگ برتر انگلیس | سیتی در صدر یونایتد در قعر لیورپول در بحران
(نزاع شدید کونته و توخل سرمربیان تاتنهام و چلسی در دربی لندن)

انتهای پیام

نظر شما