شناسهٔ خبر: 55601553 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

التماس تن هاگ برای جذب بازیکنان جدید پس از شکست تحقیر آمیز

اریک تن هاگ پس از شکست تحقیر آمیز مقابل برنتفورد اعلام کرد هرکاری می کند تا بازیکنان را برای پیوستن به منچستر یوناینتد متقاعد کند.

صاحب‌خبر -

پس از تحقیر شیاطین سرخ توسط برنتفورد، اریک تن هاگ از سلسله مراتب منچستریونایتد درخواست کرده است تا به او اجازه دهند بازیکنان جدیدی به خدمت بگیرد.

یونایتد با نتیجه ۴-۰ شکست خورد و تن هاگ اولین مربی‌ای شد که از زمان جان چپمن در نوامبر ۱۹۲۱، دو بازی اول خود را در این مغلوب شد.

این نتیجه باعث شد تا یونایتد در قعر جدول لیگ برتر باقی بماند، زیرا برنتفورد اولین برد خود را از سال ۱۹۳۸ برابر آن‌ها به دست آورد.

تن هاگ، سرمربی یونایتد پس از بازی گفت: "ما به بازیکنان جدید و بازیکنان با کیفیت نیاز داریم. " ما هر کاری خواهیم کرد تا آن‌ها را متقاعد کنیم که بیایند.»

این یک پنجره نقل و انتقالات بسیار ناامیدکننده برای یونایتد بوده است، زیرا نتوانسته است اکثر اهداف اصلی خود را برای پیوستن به این باشگاه متقاعد کند.

اما یونایتد مطمئن است که می‌تواند هفته آینده قراردادی را برای جذب فرنکی دی یونگ تکمیل کند و چلسی علاقه خود را به ستاره بارسلونا کاهش دهد.

یونایتد همچنین در حال مذاکره برای جذب مائورو ایکاردی از پاری سن ژرمن است و در حال آماده سازی پیشنهادی ۳۵ میلیون پوندی برای کودی گاکپو است.

نظر شما