شناسهٔ خبر: 55601527 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

قول مساعد ساعی به راه اندازی کمپ حمایت از پناهندگان

رئیس فدراسیون جهانی تکواندو از پیشنهاد هادی ساعی برای تشکیل کمپ حمایت از پناهندگان استقبال کرد.

صاحب‌خبر -

 چو رئیس فدراسیون جهانی تکواندو با سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک دیدار و گفتگو کرد، در این نشست که با حضور هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد چو رئیس فدراسیون جهانی تکواندو ضمن اشاره به جایگاه تکواندو ایران در جهان بیان کرد: تکواندو بانوان ایران آینده درخشانی دارد و قطعا این روند صعودی آن‌ها همچنان ادامه خواهد داشت. مطلع هستیم که کمیته ملی المپیک ایران همکاری خوبی با فدراسیون دارد و این حمایت تاثیر بسزایی در گسترش این رشته المپیکی در عرصه قهرمانی و همگانی خواهد داشت.

در ادامه سید رضا صالحی امیری ضمن قدردانی از نگاه ویژه رئیس فدراسیون جهانی به تکواندو ایران اظهار کرد: سالانه هزینه‌های زیادی برای رشد و توسعه تکواندو در ایران می‌شود و بالطبع ما نیز انتظار حمایت بیشتر مسئولان جهانی از این رشته را داریم چرا که معتقدیم تکواندو ایران همواره مورد احترام و توجه جهانیان بوده است.

صالحی امیری تصریح کرد: مسئولان فدراسیون تکواندو ایران زحمات زیادی برای رشد و توسعه این رشته پر طرفدار می‌کشند در واقع در تکواندو نگاه ما به بانوان و آقایان یکسان است و همانطور که دکتر چو اشاره کرد آینده درخشانی برای تکواندو بانوان ایران دیده می‌شود. انتظار داریم با توجه به جایگاه تکواندو ایران در عرصه جهانی این نگاه حمایت آمیز همچنان وجود داشته باشد.

هادی ساعی همچنین در این نشست با توجه به حضور پرتعداد پناهندگان از کشور‌های مختلف در ایران، با هدف حمایت از ورزشکاران رشته تکواندو پیشنهاد تشکیل کمپ حمایت از پناهندگان ورزشکاران این رشته ورزشی را ارائه نمود که از سوی چو نیز با استقبال بسیار خوبی همراه شد.

برچسب‌ها:

نظر شما