شناسهٔ خبر: 55551435 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبر ورزشی | لینک خبر

مهاجم اسبق آبی پوشان در گفت‌وگو با خبرورزشی:

استقلال با برد مقابل سپاهان با انگیزه استارت می‌زند/ هیچ تیمی نمی‌تواند مقابل آبی پوشان مقاومت کند

پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد ساپینتو کار سختی بعد از مجیدی در استقلال دارد ولی بعد از چند هفته با اقتدار صدرنشین می شود.

صاحب‌خبر -

فرد ملکیان مهاجم سابق استقلال درباره شرایط آبی پوشان برای فصل بیست و دوم لیگ برتر اظهار داشت:‌ به نظرم استقلال امسال خیلی خوب یارگیری کرده و بازیکنان با کیفیتی به خدمت گرفته است. با آمدن محبی هم قدرت تهاجی این تیم افزایش پیدا کرده است و با اطمینان می گویم استقلال مدعی اول قهرمانی است.  

وی افزود:در خط حمله نیز شهباززاده، بابایی و کاوه رضایی هم ملحق شدند و با محمد محبی ، خط حمله استقلال نیز مرگبار خواهد شد و دیگر هیچ حریفی نمی‌تواند مقابل این تیم مقاومت کند. به نظر من استقلال ساپینتو شایسته قهرمانی و یک تیم کاملی است.

مهاجم اسبق استقلال درباره جدال هفته اول آبی پوشان با سپاهان در ورزشگاه ازادی تهران گفت : این یکی از حساس ترین بازی های لیگ برتر است. ضمن اینکه مربیان هر دو تیم پرتغالی هستند باید بازی جذابی را شاهد باشیم. معمولا تیم‌های مدعی خود را در بازی اول نشان خواهند داد اما چون تقابل سپاهان و استقلال تقابل حساسی است، شاید فضای بازی محتاط پیش برود اما به طور کلی فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است و مشخص نیست چه اتفاقاتی در بازی رخ می‌دهد. قطعا سپاهان و استقلال نمی‌خواهند قافیه را ببازند ولی استقلال تغییرات کمتری داشته و در خط حمله نیز قدرت بیشتری نسبت به حریف دارد، بنابراین فکر می کنم تیم ساپینتو برنده این دیدار شود تا با انگیزه مضاف لیگ را استارت بزند.

ملکیان درخصوص ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال گفت: کلا مربیان پرتغالی، سخت کوش هستند ، البته او کار سختی بعد از قهرمانی تیم مجیدی دارد ولی فکر می‌کنم استقلال بعد از چند بازی اول لیگ، ثبات خود را پیدا می‌کند با اقتدار صدرنشین می شود.

مهاجم سابق آبی پوشان در پایان  درباره پیش بینی عملکرد استقلال در فصل جدید لیگ برتر عنوان کرد: فوتبال غیر قابل پیش بینی است و از حالا نمی‌توان در مورد تیم به راحتی نظر داد. اما از آنجا که تیم تغییرات زیادی نداشته است به نظر من تیم ساپینتو با اقتدار در لیگ برتر نتیجه خواهد گرفت.

نظر شما