شناسهٔ خبر: 55536560 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

کاهش ساعت اداری در ۶ شهرستان گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کاهش ساعت اداری ۶ شهرستان گرمسیری این استان بدلیل افزایش مصرف برق و جلوگیری از خاموشی های احتمالی برق خبر داد.

صاحب‌خبر -

جمال معتمدی زاده در جمع خبرنگاران گفت: بنا به مُصوبه ستاد بحران استان و بدلیل افزایش بی سابقه دما و باهدف پایداری شبکه برق برای مشترکین خانگی، ساعت کاری ادارات شش شهرستان گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد کاهش می‌یابد.

وی افزود: ساعت اداری ادارات دولتی در شهرستان‌های گچساران، باشت، کهگیلویه ، لنده، بهمئی و چُرام فردا چهارشنبه نوزدهم مرداد تا ساعت ۱۲ خواهد بود.

معتمدی زاده با تقدیر از همکاری ستاد بحران استان و فرمانداران شهرستان های گرمسیری، خاطرنشان کرد: مصوبه ستاد بحران شامل اورژانس‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز امدادی و دستگاه‌های خدمات‌رسان نمی‌شود.

به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: میزان مصرف برق در ساعات پیک بار استان از مرز ۴۶۰ مگاوات و رشد ۱۰ درصد گذشته و پیش بینی می شود بدلیل گرمای کنونی و افزایش دما، این میزان مصرف از مرز ۴۹۰ مگاوات هم بگذرد. 

گفتنی است که ۲۸۵ هزار اشتراک برق در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که بیش از ۲۱۰ هزار اشتراک آن را مشترکین خانگی تشکیل می دهند.

انتهای پیام

نظر شما