شناسهٔ خبر: 55535972 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: راهبرد معاصر | لینک خبر

هواشناسی فردا/شهرهای شمالی دوباره بارانی می‌شود

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی فردا در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات تهران و البرز بارش باران و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

صاحب‌خبر -

صادق ضیائیان گفت: فردا چهارشنبه در برخی ساعات بویژه بعدازظهر و اوایل شب در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، شمال سمنان، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات تهران و البرز بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

او گفت: همچنین در برخی مناطق چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شرق خوزستان، شرق لرستان، غرب اصفهان، غرب فارس و جنوب مرکزی رشد ابرهای همرفتی همراه با رگبار پراکنده، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت خواهیم داشت.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی پنج شنبه و جمعه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، در ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات زاگرس مرکزی و جنوبی رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. شنبه در بیشتر مناطق کشور جو پایدار و آسمان صاف حاکم خواهد بود.

امروز سازمان هواشناسی دو هشدار در سطح نارنجی در خصوص تشدید بارش ها و وزش باد از امروز تا پایان هفته صادر کرده است./باشگاه خبرنگاران

نظر شما