شناسهٔ خبر: 55187073 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: مفدا | لینک خبر

در سامانه نقل و انتقال؛

۳۰ تیر مهلت تکمیل مدارک درخواست مهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر

دانشجویان شاهد و ایثارگر گروه علوم پزشکی که با درخواست میهمانی آنها موافقت شده تا ۳۰ تیر فرصت دارند مدارک و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کنند.

صاحب‌خبر -

به گزارش مفدا - گناباد، بر اساس اعلام سامانه نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی، دانشجویان شاهد و ایثارگر که با درخواست میهمانی آنها در دانشگاه محل تحصیل شان موافقت شده، باید تا ۳۰ تیرماه ۱۴۰۱ مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای دانشگاه یا دانشگاه های مقصد انتخابی را از طریق سامانه نقل و انتقال ارسال و تکمیل کنند.

دانشجویان باید در درخواست های خود را ثبت کنند تا درخواست توسط دانشگاه یا دانشگاه های مقصد مورد بررسی قر ار گیرد، در غیر اینصورت درخواست بررسی نمی شود.

پس از بررسی کارشناسان آموزش، در صورتی که مدارک و اطلاعات دانشجو ناقص باشد برای وی پیامی ارسال می شود که دانشجو پس از ورود از طریق شماره دانشجویی و کد ملی با مشاهده پیام کارشناس با مضمون «مدارک شما دارای نقص است» باید نسبت به رفع نقص مربوطه اقدام کنند، عواقب کوتاهی در این امر متوجه شخص دانشجو است.

ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان تنها بر اساس سامانه اینترنتی انتقال و مهمانی و با رعایت شرایط مصوب مطابق آیین‌نامه‌های آموزشی شورای‌ عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی در رشته مقاطع مختلف و در بازه های زمانی اعلامی صورت می گیرد.

به نقل از مهر، مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرده است در صورتیکه سامانه در برخی دانشگاه‌ها فعال نباشد، پذیرش هرگونه مکاتبه و یا ارجاع دانشجو به وزارت بهداشت در خصوص انجام انتقال یا میهمانی خارج از سامانه مذکور، در مرکز خدمات آموزشی امکان پذیر نیست.

نظر شما