شناسهٔ خبر: 54952046 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

شهاب گزارش داد؛

تیراندازی رزمندگان فلسطینی به سمت نظامیان صهیونیست

رزمندگان مقاومت فلسطین به سمت نیروهای ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی تیراندازی کردند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شهاب فلسطین، عصر سه شنبه، رزمندگان مقاومت فلسطین سوار بر خودرو به سمت نیروی ارتش اشغالگر تیراندازی کردند.

گفته شده این تیراندازی در یک ایست بازرسی نظامی در ورودی شهرک «همیش» در نابلس صورت گرفته است.

در این ارتباط منابع محلی گزارش دادند که پس از عملیات اخیر، نظامیان تیرانداز صیهونیستی در منطقه مستقر شدند تا عاملان را که با موفقیت از محل حادثه گریختند، دستگیر کنند.

رزمندگان مقاومت همچنین سربازان اشغالگر صهیونیستی را در پاسگاه مسعودیه در نزدیکی منطقه حجه هدف قرار دادند.

در حالی که نیروهای اشغالگر صهیونیستی مسیر ارتباطی شهرهای نابلس و جنین را بسته اند، از ۲۳ دسامبر، منطقه شاهد رویارویی و برخوردهای خشونت بار از سوی گروه‌های افراطی شهرک نشین بوده است.

امروز همچنین احمد حرب عیاد جوان ۳۲ ساله فلسطینی در جریان یورش وحشیانه نظامیان صهیونیست به طولکرم در کرانه باختری به شهادت رسید.

منابع محلی اعلام کردند که احمد حرب عیاد از ساکنان نوار غزه بوده و برای کار به طولکرم در شمال کرانه باختری رفته بود. براین اساس وی به طرز وحشیانه‌ای توسط نظامیان صهیونیست مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت و در اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

از سوی دیگر، امروز سه شنبه یک جوان فلسطینی در شهرک مجد الکروم در سرزمین‌های اشغالی ۱۹۴۸ به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر اسرائیلی به شهادت رسید.

منابع محلی اعلام کردند که در درگیری مسلحانه دو جوان فلسطینی با نظامیان صهیونیست در شهرک مجد الکروم، یکی از آن‌ها به شهادت رسیده و جوان دیگر نیز مجروح شد. نظامیان صهیونیست جوان مجروح را هم بازداشت کردند.

نظر شما