شناسهٔ خبر: 54951764 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: اقتصاد نیوز | لینک خبر

زشت‌ترین خودروی میتسوبیشی در آمریکا + عکس

اقتصادنیوز: میتسوبیشی اس اس یو در آمریکا به‌رغم بسیاری از انتقادات، طراحی جذابی همراه خود دارد اما لقب یکی از زشت‌ترین محصولات تاریخ صنعت خودرو را به خود اختصاص داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از عصر ایران،  میتسوبیشی طی نمایشگاه بین المللی خودروی آمریکای شمالی در دیترویت، یک خودروی متفاوت با نام SSU را معرفی کرد که در برنامه های خط تولید آینده این کمپانی هیچ گاه جایگاهی به دست نیاورد، اما در نظرسنجی ها و نقدهای کارشناسانه لقب یکی از زشت ترین محصولات تاریخ صنعت خودرو را به خود اختصاص داد.

ژاپنی زشت در آمریکا/ میتسوبیشی اس اس یو با لقب مکس دیوانه (+عکس)

اس اس یو کوتاه شده عبارت سوپر اسپرت یوتیلیتی است که ویژگی های این خودرو را توصیف می کند. اس اس یو در نمای ظاهری حجیم و عضلانی با رینگ های آلومینیومی 20 اینچی لقب مدمکس را نیز همراه خود داشت.​

برای چراغ های اصلی عقب از طراحی متفاوت لامپ های ال ایی دیی بصورت خطی یا به اصطلاح آن دوران لیزری استفاده شد که قطعا در سال 1999 با شرایط متعارف بازار خودرو تفاوت داشت.

 

میتسوبیشی اس اس یو با توربودوقلو

در بخش پیشرانه این میتسوبیشی از تپنده 2.5 لیتری 6 سیلندر توربودوقلو با 310 اسب بخار خروجی استفاه شد. جعبه دنده 5 سرعته اتوماتیک مجموعه مذکور را کامل می کرد.

در طراحی بدنه ستون میانی(B) حذف شد تا درب ها در حالت خودکشی باز شوند. صندلی های اسپرت از برند ریکارو و فرمانی حجیم در برابر راننده قرار داشت.

ظرفیت میتسوبیشی اس اس یو، 5 نفر درنظر گرفته شد و با خواباندن صندلی های عقب ظرفیت قسمت بار به میزان چشمگیری افزایش می یافت.

میتسوبیشی از منظر ابعاد برابر با 4775 میلیمتر در طول، 2032 میلیمتر در عرض و 1143 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافت. فاصله بین محورهای آن نیز 2819 میلیمتر محاسبه شد.

میتسوبیشی اس اس یو مدمکس

میتسوبیشی اس اس یو مدمکس

میتسوبیشی اس اس یو مدمکس

میتسوبیشی اس اس یو مدمکس

میتسوبیشی اس اس یو مدمکس

میتسوبیشی اس اس یو مدمکس

میتسوبیشی اس اس یو مدمکس

میتسوبیشی اس اس یو مدمکس

نظر شما