شناسهٔ خبر: 54948825 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

تکذیب اظهارات منتسب به مخبر در خصوص بازنشستگان

در آخرین جلسه‌ای که با حضور معاون اول رئیس جمهور در خصوص بازنشستگان محترم برگزار شده ، جبران مابه التفاوت عدد مصوب دولت با میزان افزایش مورد نظر بازنشستگان به عنوان متناسب سازی حقوق از سوی سازمان تامین اجتماعی به تصویب رسید.

صاحب‌خبر -

معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر معاون اول رئیس جمهور، اظهارات منتسب به آقای مخبر در فضای مجازی درخصوص بازنشستگان را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول، در اطلاعیه این دفتر آمده است: بنا بر ماموریت رئیس جمهور محترم ، معاون اول در جلساتی با حضور مسئولان ذیربط و نمایندگان اتحادیه‌ها و انجمن‌های بازنشستگی حرف‌ها و دغدغه‌های بازنشستگان را شنیده و همواره بر رفع آن‌ها تاکید کرده اند. ایشان در تمامی جلسات رسمی و غیر رسمی جز در حمایت از این قشر آبرومند و محترم، سخنی نگفته است؛ بنابراین سناریوسازی و اظهارنظر‌های ساختگی و دروغی که در فضای مجازی به ایشان منسوب شده، به هیچ عنوان صحت ندارد و تکذیب می‌شود.

لازم به تاکید است، در آخرین جلسه‌ای که با حضور معاون اول رئیس جمهور در خصوص بازنشستگان محترم برگزار شده ، جبران مابه التفاوت عدد مصوب دولت با میزان افزایش مورد نظر بازنشستگان به عنوان متناسب سازی حقوق از سوی سازمان تامین اجتماعی به تصویب رسید.

نظر شما