شناسهٔ خبر: 54299070 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

برای اردوی آماده‌سازی در قطر؛

مذاکره فدراسیون فوتبال با پنج کشور/ مانع بزرگ سد راه تیم اسکوچیچ

تلاش فدراسیون فوتبال برای جایگزین کردن حریف تدارکاتی به جای کانادا با وجود مذاکره با چند کشور هنوز راه به جایی نبرده و به نظر می‌رسد اردوی قطر هم بدون دیدار تدارکاتی سپری خواهد شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، اردوی تیم ملی فوتبال ایران در حالی از نهم خردادماه در کشور قطر آغاز می‌شود که لغو دیدار دوستانه با کانادا باعث شده تا شاگردان دراگان اسکوچیچ فعلاً بدون برگزاری بازی دوستانه تمرین کنند.

فدراسیون فوتبال ایران برای استفاده از زمان فیفا دی در خردادماه با ۵ فدراسیون از قاره‌های آسیا، آمریکای شمالی و اروپا مذاکراتی را انجام داده است تا بتواند دو دیدار را در برنامه ملی‌پوشان در قطر نهایی کند.

رایزنی مسئولان فدراسیون فوتبال در شرایطی ادامه دارد که هیچ یک از این تیم‌ها فعلاً راضی به برگزاری بازی رایگان نشده اند و برای برگزاری دیدار تدارکاتی با تیم ملی ایران خواستار دریافت رقم‌های مختلفی شده اند.

تیم ملی ایران در شرایطی برای حضور در جام جهانی آماده می‌شود که هنوز نتوانسته برنامه ریزی درستی برای حضور در این رویداد مهم داشته باشد.

در چنین وضعیتی برخی بازیکنان تیم ملی از جمله سردار آزمون و مهدی طارمی هم لب به انتقاد از شرایط تیم ملی گشوده اند و مشخص نبودن وضعیت اردو و بازی تدارکاتی را مورد انتقاد قرار داده اند.

خبرگزاری مهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید 

نظر شما