شناسهٔ خبر: 54232287 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

جشن بهترین گلری با غلامپور؛

فریاد شادی حسینی با دستکش طلا(عکس)

گلر استقلال پس از بسته نگه داشتن دروازه‌اش مقابل مس رفسنجان بیشترین آمار کلین‌شیت لیگ برتر را ثبت کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، سید حسین حسینی پس از روند خوبی که در این فصل داشته و یکی از عوامل قهرمانی استقلال بوده، امشب هم در بازی مقابل مس رفسنجان نمایش درخشانی داشت و پس از واکنش‌هایی که منجر به بسته ماندن دروازه تیمش در نیمه اول شد، شرایطی به وجود آورد تا آبی‌پوشان نیمه دوم را با روحیه بهتری آغاز کنند و به گل برسند.

حسینی که پیش از مسابقه امشب در ۲۴ بازی لیگ برتر به میدان رفته و فقط ۹ گل خورده بود، انگیزه زیادی داشت تا در دیدار برابر مس رفسنجان دروازه خود را بسته نگه دارد که با یک عملکرد قابل قبول به این مهم دست یافت تا آمار بیشترین کلین‌شیت را در این فصل ثبت کند.

کاپیتان استقلال که هفته گذشته مقابل آلومینیوم اراک کلین‌شیت کرده بود، در دقیقه ۵ هم ضربه نه چندان خوب مجید علیاری را در اختیار گرفت، اما در ۱۰ دقیقه پایانی نیمه اول واکنش‌های حسین حسینی موجب شد تا آبی پوشان گلی در این دیدار دریافت نکنند و بازنده به  رختکن نروند.

دروازه‌بان استقلال پس از اینکه در دیدار مقابل مس رفسنجان گلی دریافت نکرد و به آمار ۱۷ کلین‌شیت در لیگ برتر رسید، این‌چنین مقابل دوربین امیرحسین خیرخواه، عکاس "ورزش سه"،  ژست خوشحالی گرفت و پس از آن در آغوش بهزاد غلامپور، مربی خود رفت.

حسین حسینی در فاصله یک هفته مانده به پایان فصل، آمار بیشترین کلین‌شیت در طول لیگ برتر را ثبت کرد تا به‌عنوان بهترین گلر معرفی شود و عنوان دستکش طلا را تصاحب کند.

نظر شما