شناسهٔ خبر: 54232275 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: همشهری آنلاین | لینک خبر

حرکت اعتراضی فرهاد مجیدی در رفسنجان | روز سیاه داوری فوتبال ایران رقم خورد!

فرهاد مجیدی و دستیاران وی حاضر به حضور در کنفرانس بعد از بازی برابر مس نشدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش همشهری آنلاین سرمربی استقلال بعد از پیروزی تیمش در نشست خبری بعد از بازی برابر مس حضور پیدا نکرد. دلیل این اقدام هم اعتراض مجیدی به داوری این دیدار بود.

محمد نوری‌فر، مدیر رسانه‌ای به تیم فوتبال استقلال بجای فرهاد مجیدی در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: بعد از حرکت زیبای باشگاه آلومینیوم و پیام تبریک باشگاه سپاهان امروز تیم مس هم رفتار شایسته‌ای از خود نشان داد که این موضوعات ثابت می‌کند که احترام همچنان در این فوتبال برقرار است و تیم‌های با احترام و شعور بالا پیش می‌روند. برخلاف برخی از هوچی‌گری‌ها، دیدیم که هیچ بحثی نیست و این موضوع قابل تقدیر است.

مدیر رسانه‌ای به تیم فوتبال استقلال، گفت: فرهاد مجیدی و دستیاران وی حاضر به حضور در کنفرانس نشدند چون آنها اعتقاد دارند یکی از سیاه‌ترین روزهای داوری فوتبال ایران را تجربه کردیم. پنالتی دقیقه 54 برای استقلال گرفته نشد و سوت‌ها به ضرر استقلال بود. این دلیل نمی‌شود که چون برنده شده‌ایم چشم‌مان را روی اشتباهات داوری ببندیم.

وی افزود: این روند در طول فصل بازهم برای ما اتفاق افتاده بود، اما چون صدای‌مان مانند دوستان بلند نبود کار به اینجا رسیده است. اگر آن پنالتی در دقیقه 54 گرفته می‌شد شاید شرایط بازی فرق می‌کرد. نمی‌شود که چون ما در هر بازی برنده هستیم درمورد داوری صحبت نکنیم. کادر فنی استقلال به این موضوع اعتراض شدید داشت و به همین دلیل در نشست بخبری حضور پیدا نکرد.

نظر شما