شناسهٔ خبر: 54185713 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: آنا | لینک خبر

مستأجران مطرح کرد؛

ظرفیت مجازی دانشگاه آزاد خمینی‌شهر در برگزاری کلاس‌های آموزشی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر از ظرفیت مجازی این دانشگاه برای برگزاری کلاس‌های آموزشی شرکت نفت مناطق مرکزی خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از خبرگزاری آنا از خمینی‌شهر، عبدالرسول مستأجران در جلسه با مهندس مهدی حیدری مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران خواستار تعامل هرچه بیشتر این شرکت با دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر در زمینه‌های مختلف شد.

بیشتر بخوانید:

سرمایه‌های فکری دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت صنعت نفت و گاز

مستأجران با اشاره به برگزاری رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه دستاوردهای ۴۰ سال فعالیت خود را در این رویداد، در معرض نمایش قرار می‌دهد و هدف از برگزاری آن ارائه برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم، معرفی دستاوردهای فناورانه و نوآورانه دانشگاه و پرداختن به نیاز مردم است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر بابیان این‌که رشته مهندسی نفت جزء رشته‌های قدیمی در این واحد دانشگاهی است به ظرفیت اعضای هیئت علمی و کارگاه‌های تخصصی مجهز این واحد دانشگاهی اشاره و خواستار هم‌افزایی در زمینهٔ‌های علمی، تحقیقاتی، پروژه‌های دانش‌بنیان، تربیت دانشجو و برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت صنعتی موردنیاز آن شرکت شد.

مستأجران با معرفی طرح‌های پویش، پایش و رویش و برشمردن مزایای این طرح‌ها، بر ضرورت اشتغال هم‌زمان با تحصیل دانشجویان رشته‌های فنی و مهندسی موردنیاز در پروژه‌های شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تأکید کرد و به بیان ظرفیت‌های آموزش مجازی و معرفی سامانه آموزش مجازی (دانا) واحد خمینی‌شهر و برگزاری هم‌زمان کلاس‌های آنلاین مجازی برای ۴هزار شرکت‌کننده پرداخت و گفت: این امکان را فرصت مغتنمی برای برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت موردنیاز شرکت نفت مناطق مرکزی ایران می‌دانیم.

مهدی حیدری نیز در این نشست گفت: شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با ظرفیت تولید نفت خام به‌طور میانگین ۱۸۰ هزار بشکه در روز، چهارمین تولیدکننده نفت کشور شناخته می‌شود.

وی همچنین ظرفیت تولید گاز طبیعی این شرکت را روزانه ۲۰۰ میلیون مترمکعب عنوان کرد و افزود: این شرکت دومین تولیدکننده گاز طبیعی ایران به شمار می‌رود.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با استقبال از طرح پویش بر همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر در اجرای این طرح تأکید کرد.

به گزارش آنا در این دیدار بر تعامل دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر با شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در راستای حل مسائل مختلف صنعت نفت و گاز درزمینهٔ‌های زیست‌محیطی، فنی مهندسی، نیروی انسانی تأکید شد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/

نظر شما