شناسهٔ خبر: 54142271 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: انتخاب | لینک خبر

شمار کشته‌شدگان حادثه گروگانگیری ایلام به ۶ نفر رسید / آخرین مجروح جان باخت

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از مرگ آخرین مجروح حادثه گروگانگیری در ایلام خبر داد و اظهار داشت: "سعید رستمی" آخرین مجروح حادثه گروگانگیری (۲۸ اوردیبهشت ۱۴۰۱) ایلام به علت شدت جراحت لحظاتی پیش در بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام جان خود را از دست داد.

صاحب‌خبر -
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از مرگ یکی دیگر از مجروحین حادثه گروگانگیری در ایلام خبرداد.

محمد مرادی  از مرگ آخرین مجروح حادثه گروگانگیری در ایلام خبر داد و اظهار داشت: "سعید رستمی" آخرین مجروح حادثه گروگانگیری (28 اوردیبهشت 1401 )ایلام به علت شدت جراحت لحظاتی پیش در بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام جان خود را از دست داد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: سعید رستمی" آخرین مجروح حادثه حادثه گروگانگیری (28 اوردیبهشت 1401 )ایلام و مرگ او تعداد فوت شدگان این حادثه را 6 نفر کرده است.

سعید رستمی پسر عموی "قاتل" بوده و حادثه گروگانگیری (28 اوردیبهشت 1401 ) در محل ‌اداره اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان ایلام رخ داد و در پی آن یکی از کارکنان سابق این اداره که اخراج شده بود اقدام به گروگانگیری و در نهایت تیراندازی به‌سمت عوامل این اداره کرد.

در این حادثه، گرو‌گانگیر‌ سه نفر از کارکنان این اداره را کشت و خودش نیز دست به خودکشی زد، همچنین در پی این حادثه‌ پنج نفر زخمی شدند که از مجموع مجروحان شامگاه چهارشنبه یکی دیگر از آنان فوت و مجموع کشته شدگان به 6نفر رسیده است.

لینک کوتاه کپی لینک

نظر شما