شناسهٔ خبر: 54119349 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: شفاف | لینک خبر

۱۳ مجموعه ورزشی تعطیل در تهران به چرخه فعالیت بازگشتند

معاون فنی و اجرایی سازمان ورزش شهرداری تهران از تعمیر و راه‌اندازی ۱۳ مجموعه ورزشی تعطیل شده در پایتخت خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش شفاف، به دنبال برگزاری نشست‌های مشترک بین مدیرعامل این سازمان و شهرداران مناطق 9، 10، 11، 14، 15، 17، 19 و 20، تعمیر و راه‌اندازی مجموعه‌های ورزشی تعطیل شده در دستور کار سازمان ورزش قرار گرفت.

معاون فنی و اجرایی این سازمان با ارائه گزارشی در این باره اظهار داشت: در پی تعاملات انجام شده، تعمیر و بازگشایی 7 مجموعه ورزشی در منطقه 15 شهرداری به انجام رسید. بر این اساس، مجموعه‌های ارسنجانی، مینابی، آزادگان، شهدای رضویه، شهدای مشیریه، شهدای افسریه و شهید نباتی تعمیر و در خدمت شهروندان منطقه قرار گرفتند.

سید مهدی سیدعلی افزود: در منطقه 17 نیز مجموعه ورزشی امام سجاد علیه‌السلام به  طور کامل، تعمیر و به چرخه خدمت بازگشت. به گفته وی، در منطقه 20 نیز با تعمیر اساسی مجموعه‌های سیدالکریم، الزهرا 55 و سلمان فارسی، شهروندان ساکن این منطقه بار دیگر از خدمات ارائه شده ورزشی بهره‌مند شدند.

معاون فنی اجرایی سازمان ورزش در بخش دیگری از اظهارات خود به تعمیرات در 9 مجموعه ورزشی شامل خلیج فارس در منطقه 18، ایثار و آزادگان، هر دو در منطقه 8، شهید کاظمی در منطقه 5، الزهرا 53 در منطقه یک، متوسلیان در منطقه 12، غدیر در منطقه 22 و پردیس در منطقه 11 اشاره کرد.

سیدعلی تأکید کرد: این اقدام، پاسخ به مطالبات ورزشی شهروندان به خصوص در مناطق محروم شهر است که در پی تعامل و نشست‌های مکرر مدیرعامل سازمان ورزش با شهرداران مناطق به بار نشسته و با تخصیص اعتبارات و کمک طرفین، به انجام رسید تا گامی مؤثر و محکم برای توسعه سلامت، ورزش و نشاط در محلات مختلف پایتخت برداشته شود.

وی تصریح کرد: با توجه به تعطیلی دو ساله ناشی از شیوع پاندومی کرونا - مطابق ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا - درآمدزایی سازمان ورزش از مجموعه‌ها نیز بسیار کاهش یافت اما با این حال، بنا به رسالت ذاتی سازمان ورزش مبنی بر تسهیل استفاده شهروندان از امکانات ورزشی، دامنه این تعاملات گسترده و رایزنی برای تعمیرات اساسی در مجموعه‌هایی که به هر دلیلی قادر به خدمات دهی به شهروندان نیستند، ادامه خواهد یافت.

راه‌اندازی موتورخانه، تعویض دیگ‌های چدنی، تعمیر اساسی کفپوش‌های سالن چند منظوره، راه‌اندازی سیستم‌های سرمایشی و روشنایی، ایزوگام کامل سقف، تعمیر مشعل، تعمیر تشک کشتی و ... از جمله اقداماتی است که به منظور بازگشایی مجدد در مجموعه‌های یاد شده انجام و زمینه حضور ایمن شهروندان را فراهم کرده است.

در فاز دوم این پروسه عملیاتی، راه اندازی و تعمیرات در مجموعه‌های مناطق 11 و 15 در دستور کار سازمان ورزش شهرداری تهران قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

نظر شما