شناسهٔ خبر: 54033684 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

آخرین وضعیت تامین و توزیع کالاهای اساسی در خوزستان

رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: کالاهای اساسی به اندازه کافی در استان ذخیره شده است و توزیع کالاهای اساسی طی چند روز آینده در خوزستان به روال عادی باز خواهد گشت.

صاحب‌خبر -

خدارحم امیری زاده اظهار کرد: به دلیل اختلاف قیمت برخی از کالاها و برخی از شایعات شاهد حجم زیاد تقاضا در فروشگاه‌ها بودیم و به همین دلیل کمبود برخی از اقلام اساسی حس می‌شد در صورتی که کمبودی وجود ندارد و مردم نگران هیچگونه کمبود کالایی نباشند.

وی افزود: برای تامین و توزیع کالاهای اساسی از جمله مرغ، شکر، روغن و برنج در خوزستان مشکلی وجود نداشته و مردم نگران کمبود کالا در استان نباشند.

امیری زاده از افزایش جوجه‌ریزی در مرغداری‌های استان نسبت به سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: کشتارگاه‌ها روز جمعه به خاطر تعطیلی کشتار انجام ندادند، ولی مرغ منجمد و گرم به مقدار کافی در استان موجود است و کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش ایسنا به نقل از جهاد کشاورزی خوزستان، وی تصریح کرد: کالاهای اساسی به اندازه کافی در استان ذخیره شده است و توزیع کالاهای اساسی طی چند روز آینده در خوزستان به روال عادی باز خواهد گشت.

امیری زاده بر  تقویت و افزایش گروه‌های نظارتی تاکید و خاطرنشان کرد: گروه‌های نظارتی در شهرهای مختلف استان به صورت مستمر فعالیت دارند و عملکرد بازار را رصد می‌کنند.

وی با بیان اینکه در تامین شکر در خوزستان هیچ محدودیتی وجود نداشته است و شکر به مقدار لازم در اختیار عاملان توزیع قرار خواهد گرفت، بیان کرد: برای توزیع برنج خارجی ۱۱۲۱پیگیری لازم انجام شده و علاوه بر این برنج تایلندی نیز تا چند روز آینده در بازار توزیع خواهد شد.

انتهای پیام

نظر شما