شناسهٔ خبر: 52244552 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: ایمنا | لینک خبر

بارش برف و وزش باد شدید/ورود سامانه بارشی جدید به کشور

بعداز ظهر دوشنبه سامانه بارشی از جنوب غرب و شمال غرب وارد کشور خواهد شد، روز شنبه در برخی مناطق چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب بوشهر و سواحل دریای خزر بارش پراکنده و وزش باد رخ می‌دهد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایمنا، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی در ۲۴ ساعت آینده در سواحل شمالی، شمال سمنان، خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی و برخی مناطق در شمال غرب بارش برف و باران و وزش باد رخ می‌دهد. در شرق مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارش شدت خواهد داشت.

روز شنبه در برخی مناطق چهار محال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، جنوب بوشهر و سواحل دریای خزر بارش پراکنده و وزش رخ می‌دهد. یکشنبه و دوشنبه در اغلب مناطق کشور آسمان صاف است.

بعداز ظهر دوشنبه سامانه بارشی از جنوب غرب و شمال غرب وارد کشور خواهد شد و روز سه‌شنبه در خوزستان، شمال بوشهر و فارس، جزایر واقع در شمال خلیج فارس، کهگیلویه و بویر احمد و چهار محال و بختیاری آغاز می‌شود و به تدریج به استان‌های یزد، کرمان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و خراسان شمالی نیز کشیده خواهد شد.

همچنین طی روز سه‌شنبه در مناطقی از شمال غرب شاهد بارش پراکنده باران و برف خواهیم بود.

امروز در نیمه شرقی و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و استان فارس وزش باد شدید و در نقاط مستعد گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود و در نیمه شمالی وزش باد همراه با کاهش نسبی دما در حدود چهار تا شش درجه رخ می‌دهد. امروز جمعه دریای خزر و روز شنبه خلیج فارس مواج است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظر شما