شناسهٔ خبر: 52154354 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: رکنا | لینک خبر

پریناز ایزدیار عذرخواهی کرد!

پریناز ایزدیار از پخش نشدن به موقع سریال جیران عذرخواهی کرد. پریناز ایزدیار بازیگر نقش اصلی سریال جیران است که قرار بود این هفته پخشش آغاز شود. اما به دلایلی این اتفاق نیفتاد و حال پریناز ایزدیار از وقفه به وجود آمده عذرخواهی کرده است.

صاحب‌خبر -

پریناز ایزد یار متولد 8 شهریوز 1364 است. پریناز ایزد یار در تهران به دنیا امده است. پریناز ایزد یار لیسانس گرافیک دارد. پریناز ایزد یار برای بازی در فیلم ابد و یک روز موفق به دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن شد. پریناز ایزد یار در فیلم ورود اقایان ممنوع در چند سکانس باز یکرده است. در ادامه بیوگرافی پریناز ایزد یار را میخوانیم.

پریناز-ایزدیار

تأخیر در پخش سریال جیران

فیلیمو پیش از این اعلام کرده بود که قسمت اول سریال جیران ساخته حسن فتحی امروز جمعه ۲۴ دی‌ماه ۱۴۰۰ در این پلتفرم منتشر خواهد شد، اما این اتفاق نیفتاد.

اینک روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر (ساترا)، درخصوص‌عدم پخش قسمت اول سریال «جیران» در موعد مقرر توضیحاتی را در پنج بند ارائه کرده است:

1. حمایت از زیست‌بوم رسانه‌های آنلاین و توسعه محتوای بومی و ایرانی، همواره راهبرد کلیدی ساترا بوده است. برای نیل به آن نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و منسجم در زنجیره ارزشی تولید تا انتشار محتوا و همچنین حمایت از فعالیت‌های قانونی هنرمندان هستیم.

2. سریال «جیران» از اولین تجربه‌های بخش خصوصی در تولید سریال‌های تاریخی عظیم است که می‌تواند نقش بسزایی در توسعه زیست‌بوم محتوای بومی و بازاریابی بین‌المللی محصولات فرهنگی ایران داشته باشد.

3. ناظر به این دیدگاه و با توجه به اینکه تولید سریال «جیران» هنوز به اتمام نرسیده است، توصیه راهبردی ساترا با توجه به حساسیت‌ها و پیچیدگی‌های محتوایی سریال به رسانه فیلیمو، برنامه‌ریزی دقیق انتشار، انجام هماهنگی‌ها و تعاملات لازم در مسیری مطمئن و پرهیز از اختلال در روند پخش است و این برنامه‌ریزی در تعامل سازنده رسانه و ساترا شکل گرفته است.

لذا تصمیم ساترا مبنی بر به تأخیر انداختن قسمت اول سریال به رسانه فیلیمو ابلاغ شده است.

ادعاهای مربوط به نقض حقوق مالکیت فکری

4. همچنین با توجه به ادعاهای مربوط به نقض حقوق مالکیت فکری در سریال «جیران»، با توجه به‌عدم تمایل شاکی به ادامه رسیدگی توسط ساترا، موضوع تا زمان ثبت درخواست رسیدگی از سوی عوامل تولید سریال «آهوی من مارال» یا ارائه حکم قضایی، در ساترا مسکوت مانده و انتشار یاعدم انتشار سریال «جیران»، ارتباطی با آن ادعا ندارد.

5. امید است با حل مسائل باقی مانده طی روزهای آینده، امکان پخش سریال مذکور مهیا شود و بر همین اساس پیشنهاد ساترا به رسانه فیلیمو این است که اقداماتی را در جهت احقاق حقوق کاربرانی که اقدام به خرید اشتراک کرده‌اند به انجام رساند.

منبع:وقت صبح

نظر شما